Půjčka na exekuce

Vstoupila vám do života pohroma jménem exekuce? Máte dluhy a exekutor vám hrozí zabavením majetku, vašeho bytu nebo domu? Nebo vás snad postihla exekuce na plat a vám zůstává jen minimální částka, se kterou nemůžete vystačit?

Když máte exekuci, je to těžké. Banky ani většina nebankovních společností vám při exekuci peníze nepůjčí. U nás to je ale možné. Půjčujeme peníze i lidem s exekucí. Pokud jste se snad dostali do podobné situace tak se na nás obraťte.

Vyřídíme vaše exekuce za vás. Vyplatíme vaše závazky a dojednáme vše potřebné. K vyřízení půjčky na exekuce budeme potřebovat doložit všechny dokumenty a také kontakty na vašeho exekutora nebo exekutorský úřad.

Pokud se na nás obrátíme, můžeme vám pomoci vyhnout se zabavení vašeho majetku nebo vám pomůžeme vyplatit vaše závazky. Pak už budete splácet peníze v pouze nám. Můžete si u nás domluvit rozumné splátky, tak abyste měli šanci vést normální život a přitom postupně splácet co nám budete dlužit.

Poskytujeme nebankovní úvěry od 10000 Kč až do 1000000 Kč. Půjčujeme všem, kdo potřebují získat peníze. Tedy i těm kdo mají exekuce nebo jiné dluhy. Nabízíme rozumné podmínky a férové úroky. Máte-li dluhy, obraťte se na nás a my vám je pomůžeme řešit.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.