PR články, které zavedou klienty k Vám

Máte pocit, že to, kolik máte zákazníků, rozhodně neodpovídá kvalitě Vašich služeb a jejich skvělým cenám? V tom případě je dost pravděpodobně, že je problém ve Vaší nejdůležitější reklamě, tedy Vašich webových stránkách. Ty jsou totiž Vaší velmi důležitou vizitkou, neboť většina lidí si veškeré informace o službách, které potřebují, zjišťují právě na internetu. Takže příliš nezáleží na tom, jak kvalitní služby nabízíte, ale spíše na tom, jak hodně jste vidět na internetu. Chcete Vaši viditelnost zlepšit? V tom případě to můžete udělat prostřednictvím PR článků.

Jsme tu přepraveni pro to, abychom Vám pomohli dostat Vaše stránky na přední pozice vyhledávačů, díky SEO optimalizaci.

V čem tkví výhody našich PR článků?

  • Mají velmi vysoký efekt na předních vyhledávačích (Google a Seznam)
  • Žádné kopírování – žádná duplicita díky originálně psaným článkům
  • Skvělé ceny
  • efektivní vylepšení pozice

PR články jsou velmi efektivním řešením jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu. Může se stát, že zaujmou klienta, který by jinak Vaše služby vůbec nevyhledával. Tím, že jsou ale články velmi originální a poutavé, vzbuzují pozornost.

PR články v naší firmě dělíme na revoluční a tematické. Obsahově jsou tyto dva druhy v podstatě stejné. Rozdíl je ale v tom, kam se umisťují na internetu. Tematické články umisťujeme na webech, magazínech a blozích se stejnou nebo podobnou tématikou, díky čemuž mají ještě větší efekt, neboť mohou zaujmout ty správné klienty. Články obsahují zpětný odkaz, přes který se klienti dostanou rovnou na Váš web.

Viditelnost znamená úspěch

Kdo není v dnešní době na internetu, ten jako by nebyl. Tím ale vzniká velká konkurence, od které je potřeba se nějak odlišit. Právě PR články mohou být tím správným řešením. Neváhejte se proto na nás obrátit.

kdavis25 / Pixabay