Pujčka 5000 pro nezaměstnané nebo ženy na MD

Speciální nabídka Praha a okolí! U nás vám může být poskytnuta pujčka 5000 a víc. Peníze jsou i pro nezaměstnané nebo ženy na MD. Stačí, když nám doložíte, že jste registrování na úřadu práce a pobíráte podporu v nezaměstnanosti, nebo že vám byla přiznána mateřská nebo rodičovský příspěvek. V takovém případě můžete dostat minimálně 5000 korun v hotovosti nebo na váš běžný bankovní účet.

Pujcka může být vyřízena přímo v naší pobočce ve městě Praha, nebo si můžete domluvit schůzku s naším obchodním zástupcem, který přijde rovnou až k Vám domů. Půjčka je poskytována jen na kratší dobu, maximálně na 6 – 8 týdnů. Po splacení předchozí půjčky, ale může být uzavřena nová, i na vyšší částku. Pro vyřízení vám budou stačit jen běžné osobní doklady a doložení příjmu (potvrzení z úřadu práce, potvrzení o přiznání sociální dávky nebo jiné potvrzení o tom že dostáváte pravidelně jaké peníze.)

Přečtěte si také:  Půjčka v hotovosti pro nezaměstnané

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.