Půjčka Clever dokonce i pro ty, co mají záznam v rejstříku trestů

Zbrusu nový nebankovní finanční produkt spuštěný v létě 2017, bez nahlížení do registrů nebo nutnosti potvrzení výše příjmů- taková je Clever půjčka od osvědčeného poskytovatele JET MONEY s.r.o. (známý díky oblíbené SMART půjčce).

Jste momentálně bez práce, procházíte zkušební dobou nebo máte dokonce záznam v rejstříku trestů? Tyto faktory vás v běžné bance ze skupiny solidních klientů vyloučí. Tady ale ne. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, a můžete mít peníze okamžitě, a na cokoliv potřebujete. 15 000 Kč až 99 000 Kč je pro vás dostupných během několika hodin každý všední den (při žádosti o půjčku během víkendu nebo státních svátků se reakční doba prodlužuje).

Clever půjčka do registru nenahlíží

Půjčka bez registru, kterou nezajímá záznam s SOLUSu, NRKI ani BRKI – hledáte takovou? Pak je půjčka Clever pro vás tím ideálním produktem. Spolu s faktem, že není nutné dokládat výši příjmu, získáte rychle dostupný produkt, který vás nikdy nenechá na holičkách.

Přečtěte si také:  Půjčka 50000 bez registru a její alternativy

Při splatnosti Clever půjčky si navíc můžete vybrat mezi dvěma volitelnými variantami délky splácení:

  • 12 měsíců
  • 16 měsíců

Nevyžaduje zástavu ani vás jinak neomezuje. Jde o neúčelovou půjčku, takže není třeba ani zpětně dokládat, na co jste zapůjčené finance použili. Výhodou je vysoký úvěrový limit kombinovaný s nízkými měsíčními splátkami. Podmínky pro získání půjčky jsou velmi jednoduché:

  • věk 18 let
  • trvalý pobyt v ČR
  • 2 doklady totožnosti (OP + zbrojní pas, řidičský průkaz, cestovní pas apod.)
  • informace o výši příjmu
  • řádné splácení v termínech
Přečtěte si také:  Rychlé půjčky v Praze

Clever půjčka splňuje všechny zákonem dané povinnosti. Nenajdete u ní žádné skryté poplatky, ani před vámi nic neskrývá. Je rychlá, bezpečné a transparentní. Ideální produkt pro všechny, kteří chtějí jen to nejlepší, ať už jde o běžné žadatele, maminky na mateřské nebo třeba OSVČ.