Osobní BB půjčka vyřeší vaše starosti s financemi

BB půjčka patří mezi zkušené poskytovatele. Své služby a odborné znalosti poskytuje na trhu již 6 let. Společností za tu dobu prošlo více jak 300 tisíc spokojených zákazníků. BB půjčka se zaměřuje především na poskytování rychlé a snadné finanční pomoci.

V případě, že se vám nečekaně rozbila televize nebo potřebujete peníze na rekonstrukci bytu, osobní BB půjčka vám poskytne finance až do 45 tisíc korun. To vše rychle a bez zbytečných úřednických postupů.

Transparentní a individuální přístup, to je BB půjčka

BB půjčka se chová vždy vůči klientům spravedlivě. Transparentní podmínky, individuální přístup a přehledná smlouvá je základem služeb, které poskytuje BB půjčka. Před podpisem smlouvy víte kolik zaplatíte, kdy máte vše splatit a jaké jsou důsledky v případě, že nebude schopni splnit všechny stanovené podmínky.

„Potřebovala jsem rychle větší finanční obnos kvůli nákupu naslouchadel. Hledala jsem různé poskytovatele, ale BB půjčka mi přišla jako nejlepší řešení. Vše proběhlo v pořádku a bez zbytečných komplikací. Nevidím důvod proč nevyužít jejich služeb v budoucnu, když to bude potřeba.“
Jana B. Vinohrady – Praha

Jaké podmínky má BB půjčka?V případě, že chcete využít služeb BB půjčky, je zapotřebí splnit pár podmínek. V případě, že vše splníte můžete požádat o půjčku. Níže je uvedený přehled o podmínkách, které musíte splnit.

  • Občanství ČR
  • věk minimálně 21 let
  • vlastní bankovní účet
  • uhrazené všechny dluhy
  • stálý a prokazatelný příjem
  • nebýt v insolvenčním řízení
Přečtěte si také:  Půjčky nezvládá splácet každý osmý Čech

Pokud splníte výše uvedené podmínky, nic vám nebrání požádat o rychlou BB půjčku. Poskytnuté informace nejsou nikomu dále zveřejňovány a slouží pouze ke zpracování žádosti o půjčku.

Jak získat BB půjčku a kolik si můžete půjčit

V případě, že splníte podmínky je potřeba se registrovat. Po registraci můžete požádat o půjčku. To však neznamená, že vám bude automaticky poskytnuta. Každá žádost o půjčku se posuzuje individuálně a řeší se podrobně informace poskytnuté klientem.
Během žádosti o půjčku musíte zvolit výši půjčky. Ta je pro nové zákazníky stanovena od 1 000 do 5 000 Kč. V případě, že jste stávající zákazníky, můžete si půjčit od 1 000 do 45 000 Kč.

Přečtěte si také:  Rychlé půjčky v hlavním městě

Odpověď na žádost o půjčku se obvykle zpracovává během hodiny. To platí v případě, že o půjčku požádáte v pracovní dny od 8-16 hodin. Po zpracování žádosti vám přijde SMS či e-mail, který obsahuje informace o zamítnutí či schválení půjčky. Následně budou odeslány peníze na váš účet, který jste uvedli v registraci. V případě, že je máte účet vedený v bance, která je na seznamu bank, převod je proveden v rámci několika hodin. V opačném případě, může převod trvat i několik dní.

BB půjčka přináší finance ve výši až 45 000 Kč
Gadini / Pixabay