Poradenské služby nabízí PPF banka

Když se řekne PPF banka, mnozí z nás si vybaví reklamní znělky a slogany, které na nás vyskočí z televize. Málokdo však přesně řekne, o čem PPF banka je. Níže si povíme kde se vzala, jaké služby nabízí a proč se v případě potřeby obracet právě na ni.

Kde se vzala PPF banka

PPF banka byla založena roku 1992 pod obchodním jménem Royal Banka CS, a.s. PPF banka je součástí investiční a finanční skupiny PPF. Hlavním cílem je poskytovat finanční, investiční a poradenské služby klientům. Součástí portfolia služeb banky, je i privátní bankovnictví. Mezi nejčastější klienty patří soukromé finanční instituce nebo střední a velké podniky s působností na českém trhu. Banka tak poskytuje bankovní služby na vysoké úrovni a jednou z možností, jak využít služeb, které banka nabízí, je obchodování na kapitálových trzích. Především s cennými papíry v Evropě, USA, Ruska a v některých zemích Asie.

Během uplynulých let si PPF banka vybudovala pověst kvalitního a důvěryhodného obchodního partnera ve finančním světě. Díky kvalitnímu zázemí a prvotřídním službám dosahuje nadprůměrných finančních výsledků.

Služby, které PPF banka nabízí

Níže je uvedený jednoduchý seznam služeb, které PPF banka nabízí.

  • investiční bankovnictví
  • podnikové bankovnictví
  • exportní a strukturované financování
  • municipální bankovnictví
  • privátní bankovnictví

Banka a investiční bankovnictví

V případě, že hledáte kvalitního partnera pro investování, PPF banka je to pravé. Patří mezi nejsilnější hráče v České republice. Poskytování kompletních služeb v oblasti investování zajistilo PPF bance na stovky klientů, kteří využívají všech služeb, které jsou důležité při obchodování na kapitálovém trhu.

PPF banka poskytuje klientům tyto služby

  • Obchodování s domácími i zahraničními cennými papíry
  • specializuje se na obchod akciových a dluhopisových instrumentů
  • hlavní činnost probíhá na trzích USA, zemích Evropské unie a nově i Ruska a Číny

Privátní bankovnictví

V případě, že disponujete větším obnosem peněz, můžete investovat pomocí PPF banky a zhodnotit tak své prostředky. PPF banka nabízí služby v oblasti investování pro privátní klientelu. Maximální diskrétnost je samozřejmostí. Přístup ke klienta je individuální a vždy se připravují řešení, které maximálně ochrání majetek klienta a zároveň jej zajímavých způsobem zhodnotí. V současné době můžete využít jak investičního bankovnictví, tak komerčního či transakčního bankovnictví.
V případě, že hledáte kvalitního a spolehlivého partnera pro investování, PPF banka je to pravé. Kromě kompletních služeb na finančních trzích, nabízí i individuální přístup, vstřícné jednání a praktické řešení pro zhodnocení vašeho majetku.

PPF banka
geralt / Pixabay