Půjčky od soukromých osob

Můžete mi prosím někdo doporučit jaké nějaké půjčky od soukromých osob, u kterých budu mít jistotu, že se nejedná o nějaký podvod. Zajímám se o půjčky od soukromých osob, protože jsem se dostal do situace, kdy si už nemohu půjčit od banky a potřebuji nutě řešit složitou situaci. Takže bych si chtěl půjčit od nějakého soukromníka, na směnku nebo na dlužní úpis, ale nevím, kam bych se měl obrátit.

Zkoušel jsem už odpovídat na několik nabídek, na různé inzeráty, ale zatím asi neměl velké štěstí. Všechny nabídky na půjčky od soukromých osob, na které jsem zatím narazil, vypadali hodně podezřele a neseriózně. Když už někdo inzeruje půjčky na směnku nebo půjčky od soukromých osob, pak většinou požadují nějakou zástavu, dům, byt nebo pozemek a nic z toho bohužel nemohu nabídnout.

Přečtěte si také:  Soukromá půjčka na směnku

Takže bych byl moc rád, kdybyste mi mohli poradit nějakou slušnou a poctivou nabídku na půjčky od soukromých osob, kde mi budou schopni půjčit alespoň 100 000 Kč na směnku nebo na dlužní úpis.

Daniel Novák, Praha, Praha 10 Strašnice

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.