Bezhotovostní půjčka Provident

Společnost Provident není na českém trhu žádným nováčkem. Bezhotovostní půjčka Provident je na trhu již od roku 1997 a pomáhá všem lidem, kteří se ocitli ve finanční nouzi a potřebují pomoc v podobě půjčky. Během doby působení na českém trhu si společnost Provident prověřilo přes milion zákazníků a patří mezi nejoblíbenější nebankovní společnosti u nás.

Bezhotovostní půjčka od Provident je jednou ze služeb, které společnost nabízí. V čem je jiná, jaké jsou její výhody oproti konkurenci a proč si půjčit právě u Provident si řekneme níže.

Co nabízí bezhotovostní půjčka Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident má hned několik drobných rozdílů oproti jiným půjčkám. Půjčku Provident využijete zejména v případě, že si potřebujete půjčit peníze, ale nepotřebujete je ještě ten samí den. Půjčka je k dispozici pro všechny, kdo má průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o pravidelném příjmu.

Přečtěte si také:  Tři alarmující signály, že jste se dostali do křížku s podvodnou půjčkou

Bezhotovostní půjčka Provident funguje na jednoduchém principu. Na webových stránkách Provident, jednoduše vyplníte online formulář žádosti o bezhotovostní půjčku nebo zavoláte na zákaznickou linku. Dále si nastavíte částku, kterou chcete splácet a dobu splácení. Ihned vidíte veškeré informace o půjčce. Nemusíte se tak bát skrytých poplatků či navýšení.

Kdy dostanete peníze? Po podepsání smlouvy, vám peníze příjdou na účet nejpozději do 13 dnů (ve skutečnosti chodí mnohem dříve).

Bezhotovostní půjčka od Provident nabízí:

  • Peníze na účtu nejpozději do 13 dnů
  • splátky hradíte bezhotovostně ze svého bankovního účtu
  • rychlé vyřízení žádosti o půjčku
  • rychlý proces schválení
  • půjčit si můžete od 4 000 do 80 000 korun
  • doba splatnosti se pohybuje v rozpětí 45, 60 a 100 týdnů
  • jednoduchá administrativa
  • vždy víte kolik zaplatíte celkem za půjčku
  • vše můžete vyřídit z pohodlí domova

Jak na splácení bezhotovostní půjčky od ProvidentBezhotovostní půjčka od Provident se dá splácet několika způsoby. Na vás je si zvolit ten nejlepší, který vám vyhovuje nejlépe. Jednou z možností, je splácet půjčky každý týden vložením vkladu na přepážce banky. Další možnost nabízí nastavení jednorázového příkazů k úhradě na vašem bankovním účtu. Třetí a poslední možností, je trvalý příkaz úhradě na celé splátkové období. Poslední možnost má výhodu, že se o nic nemusíte starat. Zbylé dvě možnosti využijete v případě, že často operujete s finanční částou na vašem bankovním účtu a nejste si jisti, zda tam budete mít dostatek financí k uhrazení splátky.

Přečtěte si také:  Finspace, s.r.o. - možnost získat rychlou půjčku nejen pro obyvatele Prahy

Bezhotovostní půjčka od Provident je skvělou volbou v případě, že si potřebujete plánovitě půjčit větší obnos peněz, ať už je to na rekonstrukci, nákupo vozu či dovolenou. Společnost Provident je silným partnerem, který svědomitě přistupuje ke svým zákazníkům a nabízí špičkové služby na českém trhu.

Informace: Požádat o půjčku můžete zde.

Provident Financial půjčka
Provident Financial rychlé online půjčky