7 tipů jak darovat peníze

Má někdo z vaší rodiny či přátel narozeniny a nevíte čím je obdarovat? Osvědčeným a vždy vděčným dárkem jsou peníze. Trefit se to vkusu druhé osoby a vybrat ten správný dárek může být velmi složité. Může se stát, že něco koupíte, ale oslavenec dárek neocení tak jak jste si mysleli. To v případě darování peněz neplatí. Peníze jsou totiž skvělé jako univerzální dárek. Jak darovat peníze, aby to mělo šťávu a nahradilo to atmosférou klasické dárky si povíme níže. Zde je pár tipů jak darovat peníze ať už k narozeninám, k svátku či vánocům.

Jak darovat peníze, aby to mělo úroveň a vtip

Možnosti jak darovat peníze jsou nekonečné. Stačí jen trošku uvolnit fantazii a přijdete na spoustu nápadů, které jsou vtipné a vkusné. Abyste to měli jednoduší, můžete se inspirovat seznamem tipů, jak darovat peníze.

Přečtěte si také:  Půjčím peníze – spolehlivá půjčka

Pirátský poklad

Kdo by si nechtěl najít svůj poklad plný zlaťáků. Stačí vytvořit mapu, sehnat dřevěnou truhličku a naplnit jí až po okraj mincemi. Trhu ukryjte na tajném místě vyznačené na mapě. Tu poté předejte oslavenci. Mince ještě předtím vyčistě, aby se krásně leskly. To, že se jedná o skutečný poklad hovoří i fakt, že mince v hodnotě 5000 korun váží kolem osmnácti kilogramů.

Bohatý bochánek

Bohatý bochánek je skvělým darem pro pekaře, kuchaře a všechny osoby, které mají co společného s jídlem. Jednoduše vezměte mince a ty zapečte do chleba, housky nebo dortu. Oslavence však na to včas upozorněte aby si nesnědl celý dar. Navíc se nejedná o zrovna dvakrát chutnou pochoutku a jedná se spíše o vtipný a okrasný dárek.

Nafukovací balonek plný peněz

Další originální možnost, jak darovat peníze. Postačí vám k tomu dostatek bankovek, ideálně ve věku oslavence a stejný počet balonků. Peníze vložte do balonku a ten následně nafouknete. Balonky zavěste a nechte obdarovaného špendlíkem všechny propíchat. S každým balonkem se na něj vysype bankovka, která mu vykouzlí úsměv na tváři. Dávejte si však pozor, aby vám balonky neodfoukl vítr.

Přečtěte si také:  Rychlé - snadné - dostupné: to jsou online mikro-půjčky

Darujte peníze podle příležitosti

Další možnost, jak darovat peníze není tak originální, ale pomůže vám v případě, že si nevíte rady. Peníze zabalte nebo naaranžujte podle toho k čemu mají být určeny. Přispíváte na auto? Potom je vložte do modelu autíčka. Na dovolenou vyberte dětský kufřík. Fantazie se meze nekladou a vhodný prostředek k darování peněz jistě najdete.

Co se s penězi nedělá

Peníze jsou velmi jemné a slabé. V případě, že jsou poškozené ztrácí svojí hodnotu. Z toho důvodu s nimi zacházejte opatrně. Peníze tedy neodolají příliš velké síle a je třeba se tomuto vyhýbat. Přestože jsou peníze skvělým dárkem, vždy ke svému daru přikládejte i přání. To vytváří dvojnásobnou radost a navíc bude dotyčný vědět, kdo mu tak štědrý dar poskytl.

Inspirujte se, jak vtipně darovat peníze
freefaithgraphics / Pixabay