Rychlá půjčka od společnosti Vata

Nebankovní společnost Vata se sídlem v Praze poskytuje rychlé, krátkodobé půjčky ve výši do 5 000 korun. Při opakované půjčce je možnost navýšení finanční částky a vyřízení téměř okamžité.

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete požádat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Obchodní zástupce obratem prověří vámi uvedené údaje a telefonicky vás vyzve k uhrazení poplatku 1 koruny na účet poskytovatele z vašeho bankovního účtu. Tato společnost požaduje po klientech, aby byli vlastníky bankovního účtu. Žadatel o půjčku musí mít minimálně 18 let a trvalé bydliště na území České republiky. SMS půjčka Vata je vhodná pro všechny, kteří mají jakýkoliv pravidelný příjem ve výši minimálně 7 000 korun. Klienti nemusí být v zaměstnaneckém pracovním poměru, mohou pobírat například i důchod nebo rodičovský příspěvek. Podmínkou však je, že nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Poskytovatel prověřuje záznamy v registru dlužníků.

Přečtěte si také:  Jaké jsou nebankovní půjčka pro problémové klienty

Splácení půjčky

Datum splatnosti je volitelné klientem v době od 1 do 30 dnů. Pokud byste se dostali do situace, že peníze nebudete moci do 30 dnů vrátit, je zde možnost telefonicky prodloužit dobu splatnosti až na 90 dnů. Za prodloužení splatnosti zaplatíte poplatek ve výši 400. Jako příklad půjčky je možno uvést půjčku 1 000 korun na 10 dnů, kde poplatek bude činit 67 korun, celkově tedy zaplatíte po 10 dnech 1 067 korun. Při půjčce 2 500 korun na 10 dnů činí poplatek 167 korun, celkově zaplatíte 2 667 korun. Vždy budete předem znát přesnou částku, kterou za danou dobu uhradíte.