Money Service Group sídlí na Žižkově

Jestliže nejste příznivci online sjednávání půjček, nechcete např. svěřit své citlivé údaje e-mailu, neznamená to, že je pro vás možnost získat půjčku uzavřena. Můžete to samozřejmě udělat pěkně postaru, navštívit pobočku společnosti, která půjčky poskytuje, vypsat s jejím zde přítomným obchodním zástupcem žádost, předložit potřebné doklady. V Praze na Žižkově na Prokopově ulici najdete např. sídlo společnosti Money Service Group, která poskytuje Andělskou půjčku.

Jaká je Andělská půjčka?

Andělská půjčka se poskytuje ve výši 1 000 – 10 000 Kč prověřeným klientům. To znamená, že poskytovatel požaduje mimo občanského průkazu předložit i potvrzení o příjmech, přičemž nezáleží na tom, z jakého zdroje pocházejí – zaměstnání, důchod, brigáda, rodičovský příspěvek…, a zkoumá před poskytnutím půjčky registr dlužníků i insolvenční rejstřík. S negativním záznamem půjčku získat nelze. Rovněž je možno si při první žádosti půjčit jen maximálně 3 000 Kč, při každé další pak o 1 000 korun více až ke konečným maximálním 10 000 korunám.

Přečtěte si také:  Jak získat co nejrychleji půjčku v Praze?

Splácení

Andělská půjčka patří k půjčkám tzv. finského typu, tzn., že jde o půjčku krátkodobou s jednorázovou splatností. Poskytuje se standardně na dobu 7 – 30 dnů. Nejsou zde žádné nečekané skryté poplatky a z půjčky se nehradí úrok, pouze poplatek za její poskytnutí, jehož výše činí 70 Kč z každé půjčené tisícikoruny na jeden týden. V případě, že by vám nepříznivé okolnosti zabránily půjčku včas uhradit, lze kontaktovat poskytovatele a za předem dohodnutý poplatek délku její splatnosti prodloužit.