Půjčka v Praze – FloraCredit

Nebankovní společnost FloraCredit se sídlem v Praze pro vás připravila půjčky od 500 Kč až do 5 000 Kč. Půjčky jsou krátkodobé a hodí se pro žadatele, kteří potřebují překlenou období, než dostanou své peníze.

Systém půjčky

Při první půjčce si můžete vybrat buď 500 Kč nebo 1 000 Kč, při dalších půjčkách vždy o 1 000 Kč více. Při páté půjčce se stáváte „Stálým klientem“společnosti FloraCredit a můžete si vybrat vaši půjčku až do 5 000 Kč. Půjčka se poskytuje na dobu 15 dní.

Přečtěte si také:  Půjčka oproti zástavě automobilu

Žádost o půjčku

O půjčku FloraCredit může žádat každý občan, který má trvalý pobyt na území České republiky a je starší 18 let. Půjčku si objedná prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti. Po schválení půjčky dostanete peníze obratem, buď bankovním převodem na vámi uvedené číslo účtu nebo prostřednictvím poštovní poukázky, podle toho, jaký způsob jste si zvolili ve vaší žádosti o půjčku. Při opakované půjčce již můžete žádost poslat bez dalších formalit i e-mailem nebo sms.

Splácení půjčky

Za vaši půjčku nemusíte platit žádný úrok, pokud ji splatíte včas. Účtuje se pouze poplatek za zpracování půjčky. Při půjčce 500 Kč se jedná o 100 Kč poplatku za zpracování, při půjčce 1 000 Kč o 200 Kč a při vyšších půjčkách pak 200 Kč za každou vypůjčenou tisícovku. Splacení provedete na účet poskytovatele, který bude uveden ve vaši smlouvě. Jako variabilní symbol se uvádí rodné číslo nebo číslo smlouvy. V případě splacení můžete okamžitě žádat o další půjčku bez zbytečné administrativy. U této půjčky si můžete až 3x prodloužit termín splatnosti.