Bydlíte v Praze? Zažádejte o Provident půjčku a získejte až 80 000 Kč

Bydlíte v Praze? Zažádejte o Provident půjčku a získejte až 80 000 Kč
Bydlíte v Praze? Zažádejte o Provident půjčku a získejte až 80 000 Kč

Praha je místem neomezených možností. Alespoň to tvrdí vrcholoví manageři, zkušení obchodníci nebo jiní podnikatelé, kteří nemusí řešit problémy týkající se nedostatku financí. Obyvatelé Prahy, kteří mají do kapsy opravdu hluboko, jsou však zcela opačného názoru. Vysoké nájmy, které nemají v jiné části České republiky obdoby, předražené služby i produkty – to vše a ještě více nutí stále více Pražanů sahat po dávno naspořených rezervách. Co dělat, když rezervy z nějakého důvodu dojdou? Řešením může být rychlá půjčka od společnosti Provident.

Přečtěte si také:  S Qkontem 50000 Kč v Praze za pár minut

Jak zažádat o Provident půjčku?

První krok můžete realizovat pěkně z pohodlí svého domova. Stačí si na stránkách společnosti najít online formulář, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Po stisknutí tlačítka „souhlasím, odeslat“ vás bude během několika hodin kontaktovat zástupce společnosti, který se s vámi domluví na společné schůzce. Tu přizpůsobí vašim časovým možnostem. Na schůzku si připravte doklad totožnosti a informace o vašich příjmech za posledních 3 měsíců. Následuje sepsání smlouvy a vyplacení peněz v hotovosti nebo jejich zaslání na bankovní účet.

Kolik peněz mi Provident půjčí?

Půjčka Praha od společnosti Provident může do vaší peněženky nebo na bankovní účet přinést až 80 000 Kč. Minimální vypůjčené prostředky činí 4 000 Kč. Půjčka je bezúčelová, půjčit si tedy můžete takřka na cokoli. Minimální administrativní zátěž, přátelské a transparentní jednání dělá z této půjčky jeden z nejoblíbenějších finančních produktů na českém trhu. U půjčky od Providentu nepotřebujete ručitele ani závratné příjmy. Vylepšete svůj rodinný rozpočet třeba hned!