Poctivé půjčky pro problémové klienty

Obsah článku

Peníze jsou v dnešní době nutností. Účty valící se ze všech stran nepočkají až bude vaše finanční situace přívětivější. Složenky, nájem, telefon či internet je potřeba zaplatit včas. Jenže co dělat, když přijdete o práci a jste na tom mizerně s penězi? Vaše situace může být o to více bezradná v případě, kdy máte záznam v registru dlužníků, přestože máte vše splaceno. V takové situaci vám žádná banka nepůjčí. Můžete však vyzkoušet nebankovní domy, které nabízí spotřebitelské úvěry. Nabídka poctivé půjčky pro problémové klienty již není pohádkou. Získat tak potřebné peníze je nyní snaží, než kdy dříve. Stačí si najít toho správného poskytovatele.

Přečtěte si také:  Půjčky v Praze

Poctivé půjčky pro problémové klienty nabízí Pronto půjčka

Ať už jste se ocitnete v registru dlužníků z jakéhokoliv důvodu, máte cestu ke schválené půjčce poněkud těžší. To neplatí v případě nabídky poctivé půjčky pro problémové klienty od společnosti Pronto.

Nabídka společnost Pronto a poctivé půjčky pro problémové klienty

Nabídka Pronto poctivé půjčky pro problémové klienty poskytne nebankovní úvěr v rozmezí 5 000 do 50 000 Kč. Doba splatnosti půjčky se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Vše můžete vyřídit z pohodlí domova, bez zbytečných formalit a úředních postupů. Již během vyřízení žádosti vidíte kolik zaplatíte celkem. Během celé půjčky nejsou žádné skryté poplatky. Není účtován ani poplatek za předčasné splacení. Nepotřebujete mít ručitele, směnku nebo ručit svým majetkem.

Víte, že … poctivé půjčky pro problémové klienty nenahlíží ani do registru dlužníků.

Vlastnosti půjčky

  • Prodloužení splatnosti
  • bez ručitele
  • bez nahlížení do registru dlužníků

Výhody poctivé půjčky pro problémové klienty

  • Předem stanovené poplatky
  • velikost půjčky až 50 000 Kč
  • půjčka je bez ručitele a ručení majetku
  • rychlé schválení žádosti
  • možnost předčasného splacení bez poplatků a sankcí

Nevýhody poctivé půjčky pro problémové klienty

  • Nutnost doložení pravidelného příjmu
  • nutnost vlastnit bankovní účet

Co je potřeba k získání poctivé půjčky pro problémové klienty

Základní podmínky jsou velmi jednoduché. Stačí mít věk v rozmezí od 20 do 70 let. Trvalý pobyt na území České republiky. Dále je zapotřebí prokazatelný měsíční příjem. Je potřeba vlastní bankovní účet k zaslání peněz, mobilní telefon a emailovou schránku. Aby byla vaše žádost o půjčku schválena nesmí být proti vám vedeno exekuční řízení. Zápis v registru dlužníků nevadí.

Na trhu je však spousty dalších poskytovatelů půjček pro problémové klienty. Před samotnou žádostí o půjčku je dobré srovnat všechny nabídky, které jsou k dispozici. Můžete si pak vybrat tu nejlepší nabídku, která vám bude vyhovovat na míru. Jedině tak si můžete výhodně půjčit, bez zbytečných poplatků navíc.

Poctivé půjčky pro problémové klienty
Poctivé půjčky pro problémové klienty