Rychlé půjčky pro studenty ihned

Studujete a potřebujete si půjčit peníze? Nabízíme vám rychlé půjčky pro studenty ihned. To, co vám nenabídne žádná banka, můžete mít u nás snadno a rychle. Pokud jste student, je vám minimálně 18 roků a můžete nám doložit potvrzení o studiu, můžete si u nás půjčit peníze i bez doložení příjmu.

Naše rychlé půjčky pro studenty jsou určeny jak pro studenty střední školy, tak i pro vysokoškoláky. K získání půjčky nepotřebujete ani potvrzení o příjmu ani ručitele. Základní výše půjčky je 20000 Kč. Tyto peníze si můžete půjčit ihned po předložení požadovaných dokladů – občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti (cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz). Dále požadujeme předložit potvrzení o studiu z vaší školy (nesmí být starší než jeden měsíc) a nějaký doklad k ověření vaší adresy kde bydlíte – může se jednat třeba o výpis z bankovního účtu).

Přečtěte si také:  Finspace, s.r.o. - možnost získat rychlou půjčku nejen pro obyvatele Prahy

Pokud potřebujete půjčit větší sumu, než 20000 Kč, je to možné i u nás. Naše půjčky pro studenty vám mohou poskytnout peníze na studium nebo na jiné výdaje až do výše 300 000 Kč. Pro získání této sumy ale bude potřeba, aby za půjčku ručil alespoň jeden z vašich rodičů. Bude potřeba doložit potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání (pokud se jedná o podnikatele).

Nebo pokud během studia pracujete (na částečný úvazek, nebo dohoda o provedení práce, pracovní činnosti), a pokud nám můžete doložit vaše příjmy (výpis z bankovního účtu, výplatní páska nebo jiný doklad prokazující váš příjem v posledních 3 měsících), půjčíme vám až 100000 Kč.

Přečtěte si také:  Konsolidace půjček bez poplatku předem Praha

Neváhejte a využijte naši nabídku rychlé půjčky pro studenty ihned!

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.