Konsolidace půjček bez registru

Benešov: Dobrý den, dostali jsme se s manželem do složité situace. Máme už několik půjček a úvěrů a moc nezvládáme platit splátky. Měli bychom tedy zájem o provedení konsolidace půjček bez registru. V tuto chvíli nikde nic nedlužíme, ale během minulého roku se nám několikrát stalo, že jsme platili splátky za půjčky se zpožděním, po splatnosti. Díky tomu tak máme negativní záznam v registru, a když jsme žádali o provedení konsolidace půjček u naší banky, tak nás tam odmítli.

Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká možnost nebankovní konsolidace půjček bez registru a bez nutnosti dávat do zástavy náš byt. Nerada bych někde ručila bytem, protože to je jediné co mámě. Můžete mi prosím někdo poradit jak postupovat v podobné situaci, jestli nám někdo může pomoci s konsolidací našich půjček, tak abychom pokud možno platili jen jednu splátku, která by byla nižší než to co platíme nyní?

Přečtěte si také:  Konsolidace půjček bez registru Praha

Celková výše půjček a úvěrů, které máme s manželem dohromady je necelých 500.000 korun. Jsou tam různé půjčky a úvěry od banky a jedna nebankovní půjčka a taky jedna kreditní karta, kde dlužíme asi 50.000 korun.

Pokud někdo nabízí nebankovní konsolidace půjček bez registru za rozumných podmínek a bez zástavy nemovitosti, tak se nám prosím ozvěte a napište i podmínky, za jakých by konsolidace mohla být provedena

Jarka Kratochvílová, Benešov