Konsolidace půjček bez ručení

Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká reálná možnost konsolidace půjček bez ručení i pro lidi co mají problémy u banky. Mám už několik půjček a moc nezvládám splácení. Sice nikde nic nedlužím, ale když ze své výplaty uhradím všechny splátky půjček a úvěrů, tak mi toho moc nezbývá. Měl bych velký zájem o konsolidace půjček bez ručení. Zkoušel jsem se ptát už u několika bank, ale všude mě odmítli kvůli tomu, že jsem údajně už předlužený.

Zjišťoval jsem si už i informace o osobním bankrotu, ale do toho se mi moc nechce jít, myslím, že tak špatně na tom ještě nejsem, Zvládám splácet svoje dluhy, ale nezbývá mí fakt skoro ani koruna. Potřeboval bych dosáhnout nějaké rozumné konsolidace půjček. Tak abych mohl platit o něco menší splátky. Pak bych na tom byl lépe než nyní. Jak už jsem psal, nikde nic nedlužím (nebo o tom alespoň nic nevím).

Přečtěte si také:  Bezhotovostní půjčka Provident

Když jsem se ptal na možnost nebankovní konsolidace půjček, tak po mě chtěli nějakou záruku, ručení, nejlépe pomocí nějaké nemovitosti, domu nebo bytu. A ten já nemám. Bydlím jen v podnájmu. Nevíte někdo o nějaké možnosti nebankovní konsolidace půjček bez ručení pomocí nemovitosti? Moc vám děkuji za rady nebo tipy jak na to!

Dalibor Štrose, Kladno

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.