Půjčka v Praze

Nebankovní společnost Aerofin Finance s.r.o. se sídlem v Praze poskytuje malé půjčky ve výši do 5 000 korun. Tato půjčka je jen pro zaměstnané lidi, poskytovatel nepůjčuje důchodcům, nezaměstnaným, ani ženám na mateřské dovolené.

Žádost o půjčku

O tuto půjčku si můžete požádat velmi jednoduchým způsobem, prostřednictvím vyplnění online formuláře na webových stránkách společnosti, které vám zabere jen pár minut. Celý proces od podání žádosti až po schválení probíhá přes internet a je bez jakýchkoli poplatků předem za vyřízení půjčky. Poskytovatel nepožaduje doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Schválení půjčky probíhá velmi rychle, již během 15 minut budete vědět, zda vám společnost Aerofin Finance pomůže vyřešit vaši finančně nepříznivou situaci a do druhého dne můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Přečtěte si také:  Bankovní nebo nebankovní půjčka? Věčné téma k diskuzi

Splácení půjčky

Hlavní výhodou této půjčky je, že splátky můžete rozprostřít na šest měsíců a v klidu půjčenou částku splácet nízkými měsíčními splátkami. Půjčku je však také možno splatit předčasně. Pokud by se stalo, že nebudete mít peníze na dohodnutou splátku, je zde možnost kontaktovat poskytovatele e-mailem a dohodnout se na posunutí či odkladu splátky. Pokud si nedohodnete odklad a budete v prodlení se splátkou, dojde k pokutě za prodlení. Splatnost půjčky je 6 měsíců, půjčku je ale možné splatit i předčasně. Den splatnosti je dnem, kdy musí být splátka připsána na účet společnosti. Při zasílání platby je nutné uvést správně variabilní symbol, aby bylo jasné, ke které půjčce se platba vztahuje.