Finspace, s.r.o. – možnost získat rychlou půjčku nejen pro obyvatele Prahy

Každý všední den od 10 do 16 hodin se můžete obrátit na finanční společnost Finspace, s.r.o., která sídlí přímo v centru Prahy. Nabídnou vám tu možnost rychle – v podstatě ihned – získat krátkodobou půjčku ve výši 1 – 10 000 korun. Nejste-li z Prahy, nezoufejte, půjčku lze vyřídit online z kteréhokoliv místa na světě a do 30 minut už můžete mít peníze na svém účtu.

Půjčujete si poprvé?

Společnost Finspace, s.r.o., stejně jako mnoho dalších, se snaží své poctivé klienty chránit a nezvyšovat poplatky, což se jí daří jen díky tomu, že jen minimum klientů svým závazkům nedostojí. Z tohoto důvodu, aby si ověřila důvěryhodnost nového zákazníka, poskytuje Finspace, s.r.o. první půjčku ve výši maximálně 1 000 korun, a to zásadně formou poštovní poukázky. Po jejím řádném splacení si opakovaně již můžete půjčit částku vyšší.

Přečtěte si také:  Půjčky se zástavou nemovitosti

Výhody půjčky od Finspace, s.r.o.

Vedle skutečnosti, že peníze, které potřebujete, získáte skutečně obratem, se k výhodám půjčky od Finspace, s.r.o. řadí také fakt, že půjčka není zatížena žádnými skrytými poplatky, ihned víte, kolik peněz budete muset vracet, vše probíhá velice snadno a rychle, půjčit si můžete naprosto na cokoliv a stane-li se vám, že v dohodnutém termínu nebudete moci půjčku splatit, můžete si splátku za předem stanovený poplatek odložit, a to i opakovaně.

Parametry půjčky

Finspace, s.r.o. vám půjčí od 1 000 do 10 000 korun s dobou splatnosti 21 dnů, kterou lze až o dalších 14 dní prodloužit. Poplatek za půjčku je předem stanoven a RPSN produktu činí 454%. Půjčka se poskytuje převodem prostředků na běžný účet nebo poštovní poukázkou.