Půjčka pro OSVČ

Zajímala by mě půjčka pro OSVČ. Pracuji jako živnostník a díky druhotné platební neschopnosti jiných a svou lehkomyslností a důvěrou ve své zákazníky jsem se dostal do finanční tísně. Jako OSVČ již pracuji 3 roky a po celou tu dobu jsem neměl žádné finanční problémy. V poslední době se mi ale sešlo větší množství neproplacených faktur, u kterých stále čekám na peníze, a situace pro mě už začíná být velmi složitá. Obracím se tedy o pomoc a hledám půjčku pro OSVČ ve výši alespoň 100000 Kč.

Nabízím vám solidní a poctivé jednání, mohu předložit jakékoliv požadované dokumenty. Jsem spolehlivý pracovník a mám nasmlouváno větší množství zakázek. Navíc neočekávám, že bych současné faktury nakonec nedostal zaplaceno. Během několika týdnů nebo měsíců bych už tedy měl mít zase dostatek finančních prostředků, abych vám půjčené peníze vrátil.

Přečtěte si také:  Půjčka 10000 ihned na ruku

Půjčka pro OSVČ, která by mě zajímala, by měla být alespoň 100.000,- Kč. Nevadí mi půjčka na směnku nebo i jinou formou. Přistoupím na vaše podmínky (pokud to nebude nějaký podvod) a budu souhlasit s vámi navrženými úroky.

Peníze mohu začít splácet nejpozději za 8 týdnů, myslím, že bych měl být schopný celou částku uhradit maximálně ve 2 nebo 3 splátkách, dost možná i rychleji. Předem děkuji za vaše nabídky.

Zprostředkovatelé půjček mě prosím nekontaktujte, nemám zájem o zprostředkování, pouze o nabídky od přímých poskytovatelů půjček. Nemám také zájem platit nějaké poplatky předem nebo volat na nějaké placené linky. Takové podvody mě nezajímají.

Přečtěte si také:  Půjčky Praha na směnku hotově ihned

Daniel Trsek, Praha Libeň

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.