Půjčka na exekuce

Vstoupila vám do života pohroma jménem exekuce? Máte dluhy a exekutor vám hrozí zabavením majetku, vašeho bytu nebo domu? Nebo vás snad postihla exekuce na plat a vám zůstává jen minimální částka, se kterou nemůžete vystačit?

Když máte exekuci, je to těžké. Banky ani většina nebankovních společností vám při exekuci peníze nepůjčí. U nás to je ale možné. Půjčujeme peníze i lidem s exekucí. Pokud jste se snad dostali do podobné situace tak se na nás obraťte.

Vyřídíme vaše exekuce za vás. Vyplatíme vaše závazky a dojednáme vše potřebné. K vyřízení půjčky na exekuce budeme potřebovat doložit všechny dokumenty a také kontakty na vašeho exekutora nebo exekutorský úřad.

Přečtěte si také:  Potřebuji úvěr 5000 až 50000

Pokud se na nás obrátíme, můžeme vám pomoci vyhnout se zabavení vašeho majetku nebo vám pomůžeme vyplatit vaše závazky. Pak už budete splácet peníze v pouze nám. Můžete si u nás domluvit rozumné splátky, tak abyste měli šanci vést normální život a přitom postupně splácet co nám budete dlužit.

Poskytujeme nebankovní úvěry od 10000 Kč až do 1000000 Kč. Půjčujeme všem, kdo potřebují získat peníze. Tedy i těm kdo mají exekuce nebo jiné dluhy. Nabízíme rozumné podmínky a férové úroky. Máte-li dluhy, obraťte se na nás a my vám je pomůžeme řešit.

Přečtěte si také:  Rychlá půjčka eCredit pro Pražáky

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.