Potřebujete rychle peníze? Je tu půjčka Pronto!

Potřebujete si půjčit peníze a hledáte spolehlivého poskytovatele? Obraťte se na nebankovní společnost Pronto. Ta si během pár měsíců získala na stovky spokojených zákazníků.

Půjčka Pronto nabízí výhodné, transparentní a férové podmínky pro každého, kdo má finanční problémy. Půjčit si můžete od 5 000 až 50 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců. Vše je jednoduché a přehledné. Půjčka Pronto nabízí možnost splácení v měsíčních splátkách. Nemusíte své závazky plnit po 14 dnech a vracet tak celou částku za velmi krátkou dobu. Vždy splácíte jednou za měsíc předem stanovenou částku, která se během doby splácení nemění.

Výhody, která má půjčka Pronto

Výhoda měsíčních splátek

Možnost předčasného splacení
Získali jste najednou finanční obnos, který pokryje celou půjčku? Můžete ji tak rovnou splatit. Nemusíte se bát poplatků či jiných sankcí za předčasné splacení.

Rychlé vyřízení žádosti
Půjčka Pronto je skutečně rychlá stejně jako BB půjčka, jejíž recenzi jsme publikovali před několika týdny. Po podpisu smlouvy, vám jsou ihned peníze převedeny na účet. Nečekáte tak několik dní na zaslání peněz. Své peníze máte na účtu během pár hodin.

Přečtěte si také:  Půjčky online

Půjčka Pronto bez účelu
Další skvělou výhodou půjčky Pronto je fakt, že nemusíte dokládat účel půjčky. Je jedno jakým způsobem využijete půjčené peníze. Je to na vás.

Bez ručitele a zástavy majetku
K podání žádosti o půjčku nepotřebujete ručitele ani zastavit svůj majetek. Dokonce nemusíte dokládat výši svého majetku.

Transparentní a férové jednání
Půjčka Pronto má jasný základ v férovosti jednání. Již před podpisem smlouvy víte přesnou částku, kterou zaplatíte za celou dobu platnosti půjčky. Půjčka Pronto je transparentní a vždy s vámi jedná na rovinu.

O půjčku zažádejte z pohodlí domova
Nemusíte chodit do banky ani na pobočky. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Stačí navštívit webové stránky půjčky Pronto a vyplnit potřebné formuláře k získání půjčky. Vše vyřídíte snadno a rychle.

Přečtěte si také:  Možnosti bankovních půjček v Praze

Jaké podmínky má půjčka Pronto

Získání Pronto půjčky je snadné. Stačí splnit pár podmínek a půjčka Pronto je vaše. Půjčku získáte v případě, pokud splníte tyto následující podmínky:

  • jste občanem ČR a máte trvalý pobyt na území České republiky
  • máte zaměstnání nebo jste OSVČ s pravidelným příjmem
  • vlastníte bankovní účet, mobilní telefon a email
  • nejste v insolventním řízení a není proti vám vedeno exekuční řízení (jak řešit exekuci)

Pokud máte obavy, že na půjčku nedosáhnete z důvodu záznamu v registru dlužníků, nemusíte zoufat. V případě, že prokážete pravidelný a dostatečný příjem, můžete o půjčku zažádat i přes tento drobný problém.

Veškeré náklady spojené s půjčkou Pronto jsou předem stanoveny a rozloženy rovnoměrně do splátek. Za podání žádosti neplatíte žádné poplatky. Kompletní ceník za služby spojené s půjčkou jsou k dispozici již od podání žádosti o půjčku. Předem tak víte, kolik za co zaplatíte.

PublicDomainPictures / Pixabay
PublicDomainPictures / Pixabay