Půjčky do 50000 Kč bez potvrzení o příjmu

Hledáte nějaké levné a spolehlivé půjčky ve městě Praha nebo v okolí, nebo třeba ve městě Beroun? Všude tam najdete naši firmu, která poskytuje levné a ověřené půjčky za rozumných podmínek. Můžeme vám poskytnout půjčky do 50000 Kč za velmi výhodných podmínek, které se vyplatí víc než vzít si úvěr v bance nebo od jiné nebankovní společnosti.

Půjčky do 50000 Kč poskytujeme i bez potvrzení o příjmu. To ale neznamená, že bychom vám dali peníze jen tak. Požadujeme, aby měl každý zájemce nějaký pravidelný zdroj příjmu. Stačí, když nám doložíte, že máte nějaké zaměstnání nebo že máte nárok na sociální dávky nebo že vám byl přiznán rodičovský nebo mateřský příspěvek. V takovém případě pak už nepotřebujeme další potvrzení o příjmu a půjčíme vám až 50000 Kč buď v hotovosti, nebo vám peníze pošleme na bankovní účet.

Přečtěte si také:  Smart půjčka v Praze

Tip pro vás: Okamžitá půjčka na cokoliv i pro podnikatele

Sami si pak můžete vybrat, kolik měsíců budete chtít tento úvěr splácet. Také nabízíme odložení splátek, můžete si půjčit peníze ještě dnes a splácet nám začnete až za dva měsíce. Pro spolehlivé a poctivé klienty pak nabízíme i další výhody, jako navýšení půjčky nebo prodloužení doby splatnosti. Uvidíte, že nebudete litovat, pokud se rozhodnete půjčit si peníze právě od nás!

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.