S Qkontem 50000 Kč v Praze za pár minut

Qkonto je naprosto nový produkt společnosti Quick Půjčky. Ta se na našem trhu pohybuje již řadu měsíců a tak dokáže pomoct každému klientovi se specifickým požadavkem. Ani Praha není výjimkou, ve které můžete najít zástupce právě této firmy. A jak si u ní můžete půjčit? Kolik maximálně dostanete? A co budete muset splňovat? To se dozvíte právě tady!

Qkonto až do výše 50000 Kč v Praze

Ať už si vyberete jakýkoliv finanční produkt Qkonta, vždy budete mít na výběr stejné rozpětí finančních částek. Jedná se o úvěr ve výši od 10 000 do 50000 Kč v Praze. Nežli s klasickou půjčkou však hledejte podobnost s kontokorentem. Vy si totiž sami určíte úvěrový rámec, který pak můžete naplnit jak jednorázově, tak i opakovaně. Proto právě ten kontokorent.

Přečtěte si také:  Poctivé půjčky pro problémové klienty

Měsíčně budete muset něco málo splatit

Splátky jsou pak naprosto na vás. Minimálně však budete muset odvést alespoň 10,6 % z půjčené částky. Kdybyste si tedy kupříkladu půjčili 20 000 Kč, každý měsíc budete muset zaplatit 2 120 Kč.

Půjčit si může skutečně každý!

Navíc si půjčku u Qkonta může sjednat naprosto každý. Stačí splňovat čtyři podmínky. Věk nad 18 let, české státní občanství, minimální příjem ve výši 10 000 Kč a trvalé bydliště na území České republiky. To je všechno! Nikdo už dál nebude pátrat po tom, zda jste podnikatel, zaměstnanec, důchodce nebo student.

Přečtěte si také:  První krok pro sjednání půjčky v Praze

Doložíte několik dokladů a peníze jsou vaše

K tomu, abyste půjčku skutečně dostali, musíte všechny výše zmíněné podmínky samozřejmě doložit. Připravte si tedy občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, nájemní smlouvu v případě bydliště mimo trvalou adresu, doklad o zaplaceném nájmu a inkasu a doklad o příjmu. Pak už stačí chvíli počkat a penízky máte hezky rychle u sebe.

Úvěrový kontokorent - QKonto.cz
Úvěrový kontokorent – QKonto.cz