Minutová půjčka v Praze na osmi místech

Nízký úrok bez podmínek? Půjčka na cokoliv za pár minut? Úvěr bez ručitele? Půjčka bez jakýchkoliv poplatků? Splátky určujete vy, ne banka? K tomu všemu ještě pojištění? To všechno máte na jednom místě, u jedné banky, a to navíc na osmi pobočkách po celé Praze! Pořád zde mluvíme o minutové půjčce od Equa bank, jež je jedna z nejvýhodnějších na českém trhu.

Minutová půjčka od Equa bank vám splní všechna přání

Minutová půjčka od Equa bank je skutečně výbornou variantou pro všechny, jež potřebují rychlý úvěr od 5 000 Kč až do výše 600 000 Kč, a to na dobu od tří měsíců do sedmi let. Získáte tak už za několik málo minut penízky na cokoliv, co zrovna potřebujete. Koupit si můžete například nové auto, byt, vybavení do domácnosti, dovolenou nebo dárky pro blízké. K půjčce navíc zdarma získáte správu půjčky, vedení běžného účtu a možnost mimořádné splátky.

Přečtěte si také:  Bankovní nebo nebankovní půjčka? Věčné téma k diskuzi

Kolik budete muset splácet?

Splátky si můžete sami, podle svého uvážení, regulovat. Kupříkladu u půjčky 300 000 Kč na pět let budete každý měsíc splácet 6 360 Kč. Zdá-li se vám takto vypočítané splátky vysoké, můžete si je snížit prodloužením doby splácení. Budete-li například stejnou částku splácet šest let, sníží se vám měsíční splátky na 5 695 Kč. Pokud je to pro vás pořád hodně, můžete využít nejdelší doby splácení, a to sedmi let, kdy v takovém případě budou měsíční splátky na nejnižší možné úrovni, a to na 5 121 Kč.

Přečtěte si také:  Půjčka 10000 ihned na účet: tak přesně taková na váš čeká u Kredito24

Equa bank vám ale vše nepřinese na stříbrném podnosu

Bohužel si ale budete muset tuto výši splátek sami vypočítat. Nejedná se však o nic složitého. Stačí vydělit celkově zaplacenou částku, která je vždy vyšší nežli půjčená, počtem měsíců, na kolik si úvěr sjednáváte.

Equa bank - moderní banka bez poplatků a pro každého
Equa bank – moderní banka bez poplatků a pro každého