Potřebujete si půjčit rychle v Praze?

Nemáte čas na obíhání nejrůznější poboček v Praze, abyste zjistili, že vám nikde rychle nepůjčí? Potřebujete jít na jistotu? My vám v tomto článku poradíme, kde získáte v Praze skutečně rychle peníze.

Potřebujete půjčit rychle v Praze – vyzkoušejte zastavárny

Pokud máte u sebe nějaký majetek, který můžete zastavit, jsou výborným řešením zastavárny. Těch najdete v Praze několik stovek a prakticky na každém rohu na nějakou narazíte. Ovšem nevýhodou zastaváren je fakt, že vám poskytnou pouze tolik peněz, kolik přinesete věcí. Můžete si tak přijít v nejhorším případě třeba jen na několik stovek.

Přečtěte si také:  Úvěry na cokoliv bez poplatku předem

Peníze do pěti minut na jakémkoliv terminálu Sazky

Jako druhou možností je společnost Click Credit. U té nebudete muset zprvu nikam chodit. Stačí se doma přihlásit na internet, navštívit stránky společnosti Click Credit, vyplnit jednoduchý dotazník a máte vymalováno! Do několika minut obdržíte odpověď, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Pokud obdržíte pozitivní odpověď, můžete si jít vyzvednout peníze na jakýkoliv terminál Sazky. Peníze tak máte skutečně do pěti minut k dispozici. A navíc se jedná o částku pohybující se od jednoho do pěti tisíc korun.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Poslední možnost rychlých peněz

A jako poslední možností, kde vám v Praze rychle půjčí, jsou prakticky všechny ostatní finanční instituce. Všude jinde vám totiž bude půjčka poskytnuta nejdříve do 24 hodin, a to například u Komerční banky, nejpozději do čtyř dnů. Záleží, u jaké banky máte založený účet a u jaké banky má založený účet daná společnost poskytující půjčky. Rychlejší společnosti budete již hledat marně.

Click Credit půjčka - online půjčka do.do 60 vteřin
Click Credit půjčka – online půjčka do.do 60 vteřin