Půjčky se zástavou auta

Jste vlastníkem automobilu? Potřebujete aktuálně finanční injekci, ale k prodeji auta se moc nemáte? Nemusíte auto hned prodávat, stačí jej zastavit v zastavárně a po nějaké době si ho zase vyzvednout, nebo dokonce po celou dobu zástavy jej normálně užívat!

Půjčky se zástavou auta v Praze

K nejoblíbenějším zastavárnám aut patří rozhodně Financial Services Group, Autozastavárna Praha, půjčky-zastavy.cz a pujcovna-penez.cz. K těmto všem můžete přivést svého čtyřkolého miláčka a obdržet za něj třeba i životně důležitou půjčku.

Přečtěte si také:  Bydlíte v Praze? Zažádejte o Provident půjčku a získejte až 80 000 Kč

Co musíte splňovat?

U většiny těchto zastaváren platí jistá pravidla. V prvé řadě musíte být vlastníkem daného automobilu. Nemůžete totiž zastavovat něco, co vám vůbec nepatří. Dále musíte mít platné dva doklady totožnosti, velký a malý technický průkaz od vozidla, zaplacené povinné ručení a platné STK a v neposlední řadě i bankovní účet.

Jak zástava funguje?

U každé zastavárny je proces zástavy trochu odlišný, ale ve směs se jedná o objednání nebo online registraci a následně o samotnou zástavu. Některé zastavárny mají k dispozici hlídané parkoviště, na kterém se vašemu miláčkovi nic nestane nebo možnost využít asistenční službu, která vám pomůže trefit až k samotné zastavárně.

Přečtěte si také:  Půjčky - finanční injekce snadno a rychle?

Některé perličky zastaváren

Mezi zastavárnami se navíc najdou skutečné skvosty, u kterých máte naprosto perfektní servis. Jedná se například o Autozastavárnu Praha, která vám umožní během samotné zástavy auto stále využívat, vaše vozidlo ohodnotí online, nebo v neposlední řadě můžete zastavit auto i v Ústeckém, Středočeském, Libereckém, Jihomoravském nebo Pražském kraji.

Půjčky se zástavou auta v Praze
Hans / Pixabay