Americké hypotéky až na 15 místech v Praze

Americké hypotéky jsou v poslední době velice oblíbenou variantou klasických půjček. Můžete si totiž půjčit, na co jen chcete a pak už pouze vložíte do zástavy vaši nemovitost. Tento typ půjčování se postupně rozšiřuje na celou Českou republiku a Praha není výjimkou.

V hlavním městě si můžete sjednat Americkou hypotéku na spoustě míst

V té si totiž můžete sjednat Americkou hypotéku už na 15 místech, které slouží jako pobočky jedné z nejoblíbenějších českých bank. Jedná se o Českou spořitelnu, která poskytuje tyto hypotéky na částky začínající na 150 000 Kč až do 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. Můžete se tak tedy dostat až na několik milionů, které byste za jiných okolností vůbec ani neměli šanci získat.

Přečtěte si také:  Výhodné úvěry pro všechny Kutná Hora

Proč Americká hypotéka?

I proto jsou právě tyto „hypotéky“ tak oblíbené. Ovšem nenechte se zmást! I když má tento typ úvěru v názvu slovo hypotéka, nemusíte získané peníze následně použít čistě jen na bydlení. Peníze, které si u České spořitelny prostřednictvím Americké hypotéky půjčíte, můžete následně využít, na co jen chcete. Například na nákup nové pračky, ledničky, nového auta, motorky, krásné dovolené či na splacení nejdůležitějších faktur. Jedná se tedy o bezúčelovou půjčku, která má pouze ty parametry, že se za ni zaručíte zastavením vaší nemovitosti. To je vše!

Přečtěte si také:  Levné půjčky bez poplatku

Jaké další parametry má Americká hypotéka?

Americká hypotéka ale není pouze o půjčení peněz. Také budete muset tyto peníze vrátit, a to nejpozději do 15 let. Během této doby budete mít garantovanou výši úrokové sazby a možnost mimořádné splátky bez finančních sankcí. Vaše nemovitost vám bude on-line oceněna, takže nebudete muset nikam chodit a nic složitě vyřizovat. A v neposlední řadě budete mít také výpisy z úvěrového účtu naprosto zdarma a navíc i k dispozici komplexní finanční poradenství. To všechno u České spořitelny!

Americké hypotéky
Kurious / Pixabay