Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Pokud vás odmítnou v bance se žádostí o půjčku, je možné obrátit se na společnost poskytující nebankovní půjčky. Můžete si vybrat z několika desítek těchto firem. Každá má jiné podmínky a pravidla pro posouzení.

Nebankovní půjčky mohou být vyšší částky nebo také nižší, krátkodobé před výplatou,jejich nevýhodou je však vyšší úroková sazba.Nebankovní půjčky jsou obvykle bez poplatku předem a bezúčelové. Můžete je použít na úhradu účtů nebo nákup dovolené. Nikdo se vás nebude ptát, na co jste peníze použili.

O nebankovní půjčku většinou můžete požádat online z domova, bez docházení na pobočku. Většinou vám stačí vlastní telefon, email a bankovní účet psaný na vaše jméno.

Nebankovní půjčky jsou vhodné pro všechny, kdo mají více než 18 let, doložitelný příjem a trvalý pobyt v čr.

Pokud si chcete o nebankovní půjčky bez poplatků předem požádat a nevíte, kterou společnost si vybrat, pomohou vám srovnávače a kalkulátory půjček. Stačí zadat potřebné údaje a za několik málo minut vidíte, které nebankovní půjčky bez poplatků předem jsou pro vás nejvhodnější.

Přečtěte si také:  Bankovní nebo nebankovní půjčka? Věčné téma k diskuzi

Pokud máte naopak zájem naopak o bankovní půjčku, může vám pomoci Air bank půjčka. Můžete si požádat o úvěr od 5000 do 600 000. Splatnost půjčky si můžete nastavit až na 120 měsíců. O půjčku požádáte snadno online a smlouvu poté odešlete poštou nebo kurýrem či návštěvou pobočky. Po posouzení žádosti a schválení půjčky vám jsou peníze ihned převedeny na váš účet. Za poskytnutí půjčky neplatíte žádné poplatky. O půjčku u Air bank může požádat každý nad 18 let, s pravidelným doložitelným příjmem bez záznamu v registru dlužníků nebo dokonce exekucí. K žádosti je potřeba doložit požadované dokumenty jako platné doklady totožnosti, při částkách nad 300 tisíc doložení společného jmění manželů. Výpis z účtu, bezdlužnost u osvč při žádosti o částku nad 20 000 kč. O půjčku Airbank si mohou požádat zaměstnanci, osvč a důchodci. Pokud půjčku splácíte řádně a včas, může vám být odpuštěno až 13 měsíčních splátek nebo snížena úroková sazba. Využít služeb Airbank se vám vyplatí.

Přečtěte si také:  Půjčka od soukromé osoby

Air Bank je člen skupiny PPF a své služby nabízí v čr od r. 2011, a má již více než 300 000 zákazníků. Banka má širokou síť poboček a moderní internetové bankovnictví. Air bank nabízí přehledné a všem snadno dostupné služby. Air bank poskytuje běžné, podnikatelské i spořící účty a poskytuje spotřebitelské půjčky, kontokorent či konsolidaci půjček. Nabízí také službu možnost výběru hotovosti na terminálech Sazka, což je výhodné, pokud máte nově založený účet a nemáte zatím vystavenou platební kartu. Vybrat si takto můžete 3000 kč denně.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv půjčku, vždy zvažte, zda půjčku opravdu nutně potřebujete, jestli ji zvládnete splácet. Pokud máte se splácením problém, kontaktujte instituci u které máte půjčku a domluvte si individuální splátkový kalendář.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí
blickpixel / Pixabay