Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Pokud vás odmítnou v bance se žádostí o půjčku, je možné obrátit se na společnost poskytující nebankovní půjčky. Můžete si vybrat z několika desítek těchto firem. Každá má jiné podmínky a pravidla pro posouzení.

Nebankovní půjčky mohou být vyšší částky nebo také nižší, krátkodobé před výplatou,jejich nevýhodou je však vyšší úroková sazba.Nebankovní půjčky jsou obvykle bez poplatku předem a bezúčelové. Můžete je použít na úhradu účtů nebo nákup dovolené. Nikdo se vás nebude ptát, na co jste peníze použili.

O nebankovní půjčku většinou můžete požádat online z domova, bez docházení na pobočku. Většinou vám stačí vlastní telefon, email a bankovní účet psaný na vaše jméno.

Nebankovní půjčky jsou vhodné pro všechny, kdo mají více než 18 let, doložitelný příjem a trvalý pobyt v čr.

Pokud si chcete o nebankovní půjčky bez poplatků předem požádat a nevíte, kterou společnost si vybrat, pomohou vám srovnávače a kalkulátory půjček. Stačí zadat potřebné údaje a za několik málo minut vidíte, které nebankovní půjčky bez poplatků předem jsou pro vás nejvhodnější.

Přečtěte si také:  Půjčky v Praze

Pokud máte naopak zájem naopak o bankovní půjčku, může vám pomoci Air bank půjčka. Můžete si požádat o úvěr od 5000 do 600 000. Splatnost půjčky si můžete nastavit až na 120 měsíců. O půjčku požádáte snadno online a smlouvu poté odešlete poštou nebo kurýrem či návštěvou pobočky. Po posouzení žádosti a schválení půjčky vám jsou peníze ihned převedeny na váš účet. Za poskytnutí půjčky neplatíte žádné poplatky. O půjčku u Air bank může požádat každý nad 18 let, s pravidelným doložitelným příjmem bez záznamu v registru dlužníků nebo dokonce exekucí. K žádosti je potřeba doložit požadované dokumenty jako platné doklady totožnosti, při částkách nad 300 tisíc doložení společného jmění manželů. Výpis z účtu, bezdlužnost u osvč při žádosti o částku nad 20 000 kč. O půjčku Airbank si mohou požádat zaměstnanci, osvč a důchodci. Pokud půjčku splácíte řádně a včas, může vám být odpuštěno až 13 měsíčních splátek nebo snížena úroková sazba. Využít služeb Airbank se vám vyplatí.

Air Bank je člen skupiny PPF a své služby nabízí v čr od r. 2011, a má již více než 300 000 zákazníků. Banka má širokou síť poboček a moderní internetové bankovnictví. Air bank nabízí přehledné a všem snadno dostupné služby. Air bank poskytuje běžné, podnikatelské i spořící účty a poskytuje spotřebitelské půjčky, kontokorent či konsolidaci půjček. Nabízí také službu možnost výběru hotovosti na terminálech Sazka, což je výhodné, pokud máte nově založený účet a nemáte zatím vystavenou platební kartu. Vybrat si takto můžete 3000 kč denně.

Přečtěte si také:  První krok pro sjednání půjčky v Praze

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv půjčku, vždy zvažte, zda půjčku opravdu nutně potřebujete, jestli ji zvládnete splácet. Pokud máte se splácením problém, kontaktujte instituci u které máte půjčku a domluvte si individuální splátkový kalendář.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí
blickpixel / Pixabay