Seznamte se, prosím: půjčky bez registru

Seznamte se, prosím: půjčky bez registruVaše jméno se objevuje v registru dlužníků a banka, stejně jako řada nebankovních společností vám žádost o půjčku bez milosti zamítla. Pokud vás tato situace charakterizuje, pak zřejmě přemýšlíte, jak ji řešit. Ať již jste se do registru dlužníků dostali svou vlastní vinou, vinou nezodpovědného manžela nebo dokonce omylem úředníků, při sjednávání půjčky se můžete dočkat poměrně nemalých komplikací. Naštěstí existují společnosti, které se specializují na poskytování půjček bez registru. Jaká je jejich charakteristika? Pojďme se společně podívat.

Přečtěte si také:  První krok pro sjednání půjčky v Praze

Kdo půjčky bez registru poskytuje?

Jelikož půjčky bez nahlížení do registrů dlužníků představují poměrně rizikový produkt, jejich poskytování se banky důsledně vyhýbají. Z toho tedy lze usuzovat, že tento produkt je doménou zejména nebankovních institucí.

Jak o půjčky bez registru zažádat?

Zpravidla stačí navštívit oficiální stránky společnosti, které se na tento produkt specializují. Na těchto stránkách obvykle naleznete formulář, jehož vyplnění vám zabere několik málo minut. Po odeslání údajů o své osobě a navolení parametrů půjčky vám obratem přijde informace o jejím schválení či zamítnutí.

Přečtěte si také:  Rychlá půjčka eCredit pro Pražáky

Na co si dát u půjček bez registru pozor?

Zejména na společnost, u níž o půjčku žádáte. Vybírejte pouze známé a ověřené společnosti, které se mohou pochlubit řadou referencí i skutečnými názory klientů. Mějte na paměti, že v případě půjček bez registru jde o poměrně rizikový produkt, proto se připravte na vyšší úroky, jež bude nutno měsíčně hradit.