Reference Zuno půjček

Zuno je bankovní společnost, která nabízí střední a vyšší bankovní půjčky. Půjčka od Zuna je k dispozici on-line a bez poplatků. Pouhých pár kliknutí vás dělí od financí, které potřebujete před výplatou. Jenže na internetu jsou různé reference Zuno půjček. Jaká je tedy skutečnost. Jsou opravdu Zuno půjčky výhodné a tak snadno dostupné? Kde můžeme takové reference hledat? Nebo se jedná pouze o marketingové triky a skutečnost je jiná.

O čem jsou Zuno půjčky

  • Možnost půjčky v rozmezí 10 do 500 tisíc korun
  • bez ručitele
  • doba splácení 6 až 72 měsíců
  • bez poplatků za poskytnutí a vedení půjčky
  • možnost pojištění
  • speciální služby – splátkové prázdniny

Reference Zuno půjček – jaká je skutečnost

Zuno půjčky nabízí rychlou žádost o půjčku. Alespoň tak to tvrdí web společnosti. Reference Zuno půjček je však trošku jiná. Samotné vyplnění žádosti je rychlé. Na tom se shodne většina klientů. Co ovšem trvá trochu déle jsou obchodní podmínky.

Přečtěte si také:  Půjčka pro studenty a její velikost

Pozor: V případě, že si chcete skutečně pročíst cele obchodní podmínky, vyhraďte si navíc několik minut. Podmínky jsou totiž dlouhé a psané malým písmem.

Další rozpor u reference Zuno půjček je doba zpracování a zaslání půjčky na účet. Někteří uživatelé jsou s dobou spokojeni a peníze měli na účtu během pár hodin. Někdo není s dodací dobou spokojen a místo slibovaného rychlého poslání, trvá přenos peněz i několik dní. Většinou týden. Problémy při vyřizování žádosti a následném zaslání peněz má však minimum klientů. Většinou se totiž jedná o problém s nahráváním dat a odesíláním dokladů a smluv.

Nejčastější problém u reference Zuno půjček je samotné schválení půjčky. Žádosti o půjčku totiž bývají zamítnuti častěji, než je veřejně známo. Hlavní důvody proč není půjčka poskytnuta jsou různé. Vše se však točí kolem nedostatečného příjmu, nepravidelného příjmu nebo nesplnění interních požadavků při schválení. pokud chcete vědět, proč vám nebyla schválena půjčka, přečtěte si tento text.

V případě, že žádáte o půjčku a nejste si jisti toho zda ji získáte, můžete si vyzkoušet Zuno kalkulačku. Ta vám předem řekne, zda dosáhnete na úvěr nebo co případně změnit k získání půjčky. Výše uvedené zkušenosti klientů Zuno půjček jsou nejčastějšími problémy, které se vyskytují. Najdou se i další problémy, které ovšem nesouvisí s bankou Zuno, ale spíše s osobním nastavením klientů a nereálných požadavků na půjčku.

Přečtěte si také:  S půjčkou bez nahlížení do registru a zástavy vyřešíte každý problém

Reference Zuno půjček možná nevypadají tak růžové, jako se o ní hovoří na webových stránkách společnosti. Stále se však jedná o solidní společnost, která má individuální přístup, férové podmínky a výjimečné služby. V případě, že se vám nedaří dosáhnout na úvěr od Zuno, můžete vše konzultovat se zákaznickým centrem. Pracovníci centra vám poradí s vašimi problémy s žádostí o půjčku a případně i nastaví celou žádost tak, aby všechny podmínky byly splněny.

Kde hledat reference Zuno?
Kde hledat reference Zuno?