Nebankovní hotovostní půjčky do domu pomáhají nejen při exekuci

Nebankovní půjčky jsou skvělou alternativou ke klasickým půjčkám. Většina žadatelů se obrací na nebankovní společnosti až poté, co jim byla zamítnuta půjčka v bance. Získat nebankovní půjčku je totiž velmi jednoduché oproti složitým procedurám v bance.

Nebankovní půjčky se dělí na několik druhů a typů. Nejčastěji se setkáme s půjčkou před výplatou a rychlou půjčkou. Výše zmíněné půjčky mají své výhody, ale neřeší náš problém v případě, kdy potřebuje peníze na ruku nebo si je nemůžeme dovolit zaslat na bankovní účet. V tu chvíli přichází na řadu nebankovní hotovostní půjčky do domu.

Co jsou nebankovní hotovostní půjčky do domu?

Nebankovní hotovostní půjčky do domu jsou stejné jako půjčky před výplatou či rychlá půjčka s tím rozdílem, že peníze získáte přímo na ruku. Takovou možnost využijete především v případě, kdy nemáte bankovní účet či si nechcete zaslat peníze na účet z důvodu zablokování účtu exekutorem. Důvodů však může být mnohem více.

Přečtěte si také:  Konsolidace půjček bez poplatku předem Praha

Jak požádat o nebankovní hotovostní půjčky do domu?

Samotný název služby napovídá, že nepůjde o žádnou složitou činnost. Požádat o půjčku můžete z pohodlí vašeho domova a peníze vám přistanou přímo ve vašem obýváku. V případě, že máte vybraného poskytovatele hotovostní půjčky do domu, jednoduše požádáte pomoci webových stránek a on-line formuláře o půjčku. Tyto on-line formuláře jsou velmi snadné na vyplnění a obvykle obsahují dva až tři kroky, které musíte splnit. V případě, že se vám nechce vyplňovat formulář, můžete kontaktovat telefonickou zákaznickou linku. Zde vám poradí speciálně vyškolený pracovník. Obě možnosti jsou stejně jednoduché a v obou případech vyplníte žádost stejně rychle.

Co musím splnit pro hotovostní půjčku do domu?

Na trhu je spousty poskytovatelů tohoto druhu půjček. Obecné podmínky jsou však u všech téměř totožné. U většiny nebankovních hotovostních půjček je potřeba mít vlastní příjem. Může to být ze zaměstnání či podnikání. Příjem může být z čehokoliv, jen ho musíte být schopni doložit.

Přečtěte si také:  Půjčky Praha na směnku bez poplatku předem

Nejčastěji se dokládá za pomoci výpisu z účtu, výplatní pásky či daňového přiznání. Některé společnosti nevyžadují ani doložitelný příjem. Jedná se však o půjčky před výplatou. Jsou tudíž mnohem menší, než hotovostní půjčky. Navíc se jedná o bezpečnostní prvek poskytovatelů půjček.

Kolik lze získat u hotovostní půjčky?

Částky se liší. Většina poskytovatelů se pohybuje v řádech pár tisíců až deseti tisíců. Nejčastěji se setkáte s rozmezím 5 000 Kč až 20 000 Kč. Narazit však můžete i na půjčky pohybující se kolem sto tisíc korun. U těchto druhů je však většinou nutné dokládat právě pravidelný příjem.

Jak je to se splácením? Ruku v ruce s částkou k půjčení jde i doba splatnosti. Splátky se většinou hradí v týdenních intervalech.

Výhody nebankovní hotovostní půjčky do domu

  • rychlé vyřízení
  • přehledné podmínky
  • bez skrytých poplatků
  • peníze na cokoliv

Nebankovní hotovostní půjčky mají své pro i proti. Výhody jsme si řekli. Nevýhody spočívají především ve výši úrokové sazby.

Zhodnocení: Obecně jsou nebankovní hotovostní půjčky skvělou alternativou v případě, kdy si nemůžete dovolit nechat zaslat peníze na bankovní účet.

Hotovostní půjčky do domu
Mizianitka / Pixabay