Nebankovní půjčky pro problémové klienty

Splnit podmínky k získání spotřebitelského úvěru u banky je poměrně složité a to především v případě, kdy na sobě nesete označení jako problémový klient. Takovým klientem se stane v případě, že máte záznam v registru dlužníků či jiný vroubek se splácením. Nemusí se přitom jednat o nic velkého a všechny resty můžete mít dávno vyřešené.

Záznam v registru dlužníků se však s vámi táhne delší dobu a může to být důvod proč vám banka neposkytne půjčku. V tu chvíli máte jen pár možností jak si půjčit peníze. Buď se obrátíte na známé a nebo vyzkoušíte nabídku společností, které poskytují nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty vyřeší finanční problémy

Jednou z nebankovních společností, která nabízí nebankovní půjčky pro problémové klienty je společnost EverydayPlus. Firma poskytuje soukromé půjčky pro všechny, kteří si o ně požádají a splňují minimální nároky pro získání úvěru. Získání nebankovní půjčky je velmi snadné a především rychlé.

Přečtěte si také:  Mám záznam v registru dlužníků a potřebuji peníze ihned

Nebankovní půjčka pro problémové klienty nabízí až 12 000 Kč pro všechny kdo je občanem České republiky, má více jak 18 let a má pravidelný měsíční příjem. Půjčka je tak ideální v případě, že si potřebujete půjčit peníze před výplatou. Při podání žádosti ani během vyřizování žádosti neplatíte žádné skryté poplatky. Samotné podání žádosti o úvěr je velmi snadné. Jediné co potřebujete je mobilní telefon či internet.

Výhody nebankovní půjčky pro problémové klienty od společnosti EverydayPlus

  • rychlé a snadné vyřízení půjčky
  • ideální půjčka před výplatou
  • žádné skryté poplatky
  • možnost splacení půjčky najednou
  • zákaznický servis a individuální poradenství

Pro koho je nebankovní půjčka určena?

Jak již bylo řečeno v úvodu. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena pro všechny, kteří se jsou v nečekané finanční tísni a potřebují rychlou finanční hotovost. Pro získání úvěru stačí, když vám bude více jak 18 let a máte pravidelný finanční příjem. Nemusíte se bát záznamu v registru dlužníků. Zažádat o půjčku můžete i v případě, že jste důchodce či na rodičovské dovolené.

Přečtěte si také:  Půjčky se zástavou auta

O úvěr jednoduše požádáte prostřednictvím on-line formuláře. Na formuláři si nastavíte částku, kterou si chcete půjčit a poté dobu splácení. Následně se vám zobrazí splatnost úvěru a minimální splátky. Po odeslání žádosti vám přijde zpráva s dalšími instrukcemi, které vás navedou k získání nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Po schválení žádosti o půjčku budou peníze odeslány během pár hodin na váš bankovní účet. V případě, že si nebudete během procesu vyřizování žádosti o půjčku vědět rady, můžete se obrátit na zákaznickou linku, kde se vám budou individuálně věnovat.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty od společnosti EverydayPlus vyřeší snadno, rychle a pohodlně vaše nečekané finanční problémy.

Nebankovní půjčky pro problémové klienty skutečně existují
PublicDomainPictures / Pixabay