Půjčky pro nezaměstnané

Nabízí někdo spolehlivé půjčky pro nezaměstnané? Zajímaly by mě půjčky bez potvrzení o příjmu, kde je záruka, že to není nějaká podvodná půjčka nebo jiná levota. Nechci se spálit a tak bych byl moc rád, kdybyste mi mohli poradit, kam se mám obrátit, abych dostal půjčky, i když jsem bez práce.

Už asi tři měsíce jsem nezaměstnaný a mám jen podporu, která teda není moc vysoká. S bídou dokážu zaplatit nájem a nejnutnější výdaje. Potřeboval bych teda nějaké peníze navíc, ale nevím kde hledat půjčky pro nezaměstnané, nebo kde poskytují peníze i bez potvrzení o příjmu. Všechny inzeráty, na které jsem se díval, chtěli buď nějaké prokázání příjmu, nebo to byly nesmyslné půjčky, kde chtěli šíleně vysoké úroky nebo zástavy nebo tak podobně. Začínám už být zoufalý, protože jsem věčně bez peněz a nevím co dělat, nevím kam se obrátit, abych získal nějaké peníze pro nezaměstnané navíc. Moc prosím o pomoc!

Přečtěte si také:  Smart půjčka v Praze

Vojtěch Libava, Praha, Praha Strašnice

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.