V Praze HFS

Půjčky v rozsahu 10 – 50 000 korun lze v Praze snadno získat bez ručitele u společnosti HFS. Její pobočky najdete V Praze 3 na Koněvově ulici a také na Sobínské ulici v Praze 6. Anebo vyřešte situaci ještě snadnějším způsobem – požádejte o svou půjčku online.

Vyřízení půjčky

Online kontaktní formulář pro žádost o půjčku naleznete na stránkách poskytovatele, je velice jednoduchý, ale pokud budete mít pocit, že byste raději, aby jej někdo vyplnil za vás, zavolejte operátorovi společnosti, který jej s vámi po telefonu zkompletuje. Nejpozději do 30 minut po odeslání žádosti budete vždy vědět, zda byla schválena a operátor HFS vás bude kontaktovat, aby dohodl osobní smlouvu pro podpis smlouvy a převzetí hotovosti.

Přečtěte si také:  Půjčka na exekuci - jak funguje a jaké jsou podmínky

Základní informace o půjčce

Společnost HFS je velice pružná, půjčku zde vyřídíte nejdéle do 48 hodin, většinou však můžete mít peníze ještě v tentýž den. Půjčit si mohou všichni občané ČR starší 18 let, kteří jsou způsobilí k právním úkonům. Pro vyřízení půjčky musíte předložit jen svůj občanský průkaz a druhý platný doklad totožnosti – řidičský průkaz, pas, rodný list… Neplatí se žádné poplatky předem a splatnost půjčky je rozvržena do 52 týdnů s týdenní splátkou. Úroková sazba je jednotná – 25%. Výhodou také je, že peníze obdržíte ihned při podpisu smlouvy v hotovosti.

Přečtěte si také:  Půjčka v Praze

Splátky

Výše stanovených týdenních splátek se pohybuje mezi 280 až 1 480 korunami, podle výše poskytnuté půjčky. První splátka je splatná vždy 7 dní po podpisu smlouvy a převzetí peněz. Následující splátky se pak inkasují vždy v tentýž den v týdnu. Půjčku lze bez sankcí kdykoliv předčasně splatit.