Ověřené soukromé půjčky

Můžete mi prosím poradit nějaké ověřené a spolehlivé soukromé půjčky? Jsem z města Mělník a hledán někoho, kdo by mi mohl půjčit peníze. Moc se mi nelíbí nabídky nebankovních společností, takže bych dal přednost poskytnutí soukromé půjčky od přímého investora nebo soukromníka, který by chtěl zhodnotit svoje peníze.

Jsem živnostník a podnikám ve městě Mělník. Potřebuji získat finance na rozšíření svojí živnosti a nákup nového vybavení. Nehledám klasickou půjčku nebo úvěr. Zajímá mě jen soukromá půjčka, nebo ještě raději bych našel někoho, kdo by měl zájem investovat do mého podnikání a stát se třeba tichým společníkem. Nabízím jistotu a záruku vrácení půjčených peněz a také jejich zhodnocení. Takže pokud má někdo zájem o investici do soukromé firmy, tak ať se na mě obrátí. Nebo mi prosím poraďte někoho, kdo podobné půjčky poskytuje, prosím ale jen ověřené a seriózní nabídky. Nějaké podvody nebo lichva mě nezajímají a nehodlám na ně reagovat

Přečtěte si také:  Půjčky od soukromého investora Praha

Petr Malec, Mělník

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.