Acema bojuje proti podvodníkům

Firma Acema Credit Czech, a.s. je nebankovní poskytovatel půjček v Praze, který provozuje zahraniční investor ACM Money. Acema bojuje proti podvodníkům a lichvářům, chce lidem dokázat, že je možné najít solidního poskytovatele půjček a nemusí se upisovat pochybným společnostem.

Program finanční gramotnosti

Společnost Acema se chystá pro své zákazníky vytvořit program finanční gramotnosti. Vychází z toho, že klient, který bude důkladně informován o smluvních podmínkách, sníží riziko nesplácení úvěru. Bude klienty vzdělávat v oblasti správy vlastních financí, což znamená, že klient jednak rozumí podmínkám půjčky a zároveň umí hospodařit s vlastními prostředky. Řádně a včas pak hradí veškeré závazky.

Přečtěte si také:  Osobní BB půjčka vyřeší vaše starosti s financemi

Podmínky poskytnutí půjčky

Acema má půjčky dostupné bez prokázání příjmu, nenahlíží do registru dlužníků. Pro bonitní klienty má připraveny velmi výhodné produkty, které mohou konkurovat bankám. Tato firma má srozumitelné podmínky a výhodný úrok. Díky těmto výhodným podmínkám je půjčka vhodná i pro lidi, kteří už nějakou půjčku mají a přesto potřebují finanční pomoc. Často se dostali do finanční tísně právě díky problematickým půjčkám s nejasnými pravidly.

Půjčka na cokoliv

Půjčit si zde můžete opravdu na cokoliv, od vánočních dárků až po nákladnější rekonstrukci v bytě. Nikde nemusíte dokládat na co jste peníze použili. Společnost Acema Credit může vyřešit vaši dočasnou finanční nouzi nebo si můžete splnit své sny. Půjčku můžete splatit předčasně nebo můžete využít mimořádné splátky a tím si snížit výši následujících splátek.