Finway, a.s. – půjčky ručené nemovitostí

Finway, a.s., společnost sídlící v pražských Stodůlkách, se specializuje na poskytování online půjček fyzickým osobám, nepodnikatelům i podnikatelům, které jsou schopny ručit za vypůjčené finanční prostředky nemovitostí. Pro vyřízení půjčky zde potřebujete jen minimum dokladů – vlastně jen svůj občanský průkaz a pak list vlastníka nemovitosti.

Výhody půjčky

Vzhledem k tomu, že žádost o půjčku lze podat online, bývá vyřízení velice rychlé a společnost si zakládá na svém vstřícném jednání. Vlastníkem zastavené nemovitosti přitom může být i jiná osoba nežli žadatel, pokud s takovýmto ručením projeví souhlas. Půjčku od Finway, a.s. lze využít nejen pro získání hotovosti, ale také k řešení nevýhodných zástav či hrozící exekuce. Podle potřeby lze požádat o dva různé typy půjček.

Přečtěte si také:  Úvěr bez doložení příjmu

Půjčka od 50 000 korun

Postačí-li vám půjčka ve výši 50 – 100 000 korun, bude její splatnost nastavena na 12 – 120 měsíců, a splácet budete v pravidelných měsíčních splátkách. Půjčka se vyplácí bezhotovostně, převodem na účet a musí být zajištěna nemovitostí, jejímž vlastníkem však může být i třetí osoba. Samozřejmým požadavkem je minimální věk žadatele 18 let.

Půjčka od 100 000 korun

Potřebujete-li půjčit 100 000 korun anebo více, pak splatnost takové půjčky je stanovena na 6 – 12 měsíců, ovšem s možností prodloužení, přičemž splácíte v prvních pěti, respektive jedenácti, splátkách jen úrok a úplatu, v poslední – 6. nebo 12. splátce – se pak splatí poslední měsíční úrok společně s jistinou. Rovněž zde probíhá výplata hotovosti formou bezhotovostního převodu na účet klienta, kterému musí být minimálně 18 let a musí ručit nemovitostí.