Hotovostní půjčka v Praze

Nebankovní hotovostní online půjčka od společnosti CG je vhodná téměř pro každého – společnost CG sídlí v pražských Nuslích a poskytuje půjčky ve výši až 150 000 Kč s velmi nízkým úrokem. Při řádném splácení přitom můžete získat až polovinu úroků zpět. Po dobu splácení půjčky je také možné si nechat odložit až čtyři měsíční splátky, potkají-li vás neočekávané momentální finanční těžkosti.

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete požádat z pohodlí domova podáním online žádosti, kterou najdete na internetových stránkách společnosti CG. Po podání vyplněné žádosti vás bude telefonicky kontaktovat pracovník firmy na vámi uvedené telefonní číslo. V žádosti si zvolíte požadovanou částku od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Peníze můžete získat velmi rychle, bude-li vaše žádost akceptována, již druhý den je můžete mít na svém účtu. Pokud by vám tato možnost nevyhovovala, je možné se dohodnout na poslání peněz složenkou na adresu, kterou si sami zvolíte. Vyřízení probíhá bezodkladně – ihned po zaslání online žádosti. Předem nebudete za vyřízení půjčky platit žádné poplatky.

Přečtěte si také:  Půjčky se zástavou auta

Podmínky poskytnutí půjčky

Podmínkou pro schválení půjčky je být zletilou osobou a mít jakýkoliv stálý příjem. Žádat mohou zaměstnanci, živnostníci, ale i např. důchodci a ženy na mateřské dovolené. Peníze můžete využít na cokoli, půjčka je samozřejmě bezúčelová. Nepotřebujete pro její schválení ručitele ani zástavu nemovitosti. Je možné ji splatit předčasně, a to bez jakýchkoliv poplatků. Ověření žádostí je zdarma, ani předem neplatíte žádné poplatky. A navíc – pokud vám půjčka po schválení nebude vyhovovat, máte možnost do 30 dnů od smlouvy odstoupit – opět bez jakýchkoliv poplatků.