Půjčky v Praze

Společnost Půjčky Ihned nabízí v Praze a okolí rychlé nebankovní půjčky. Tyto půjčky jsou jištěny zástavním právem k nemovitosti. Jsou poskytovány bez nahlížení do registru dlužníků a bez dokládání příjmů.

Výhody Půjčky Ihned

Žádost o půjčku vyplníte pomoci online žádosti na internetu a do 24 hodin budete kontaktováni pracovníkem, který s vámi projedná podmínky půjčky. Nemusíte sami volat na draze placené linky. Peníze jsou poskytovány přímo z vlastních zdrojů poskytovatele, jsou vypláceny ihned, nečeká se na zápis do katastru nemovitosti. Peníze jsou vypláceny nejpozději do 3 dnů od schválení.

Přečtěte si také:  Nebankovní konsolidace půjčky Praha

Výše půjčky

Výše této nebankovní půjčky závisí na hodnotě zastavené nemovitosti. V případě, že žadatel o půjčku vlastní družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví či jinou nemovitost, může mu být půjčeno až 50 000 000 Kč na dobu 20 let. Pokud je na vámi zastavované nemovitosti na Listu vlastníků zástava pro jiný finanční subjekt – exekuce, dražba atp., musí být tyto zástavy z vaší půjčky vyplaceny.

Účel půjčky

Tyto půjčky jsou vhodné například na družstevní byty, vyplacení exekuce, nebo dražby. Splatnost půjčky přitom může být až 20 let. Přestože jsou jištěny zástavním právem k nemovitosti, po celou dobu splácení jste jejím vlastníkem vy. Rovněž je možné půjčku použít na konsolidaci půjček, které už máte, a tím si snížit měsíční výdaje za splácení.

Přečtěte si také:  Jaké jsou rychlé půjčky před výplatou

Splácení půjčky

Splátky jsou fixní, tj. po celou dobu splácení neměnné. První splátku je přitom možné odložit až o 6 měsíců a splátky úvěru je možné si pojistit.