Smart půjčka v Praze

Nebankovní půjčky všeobecně mívají vyšší úrokovou sazbu než půjčky u bank, protože jsou rizikovější pro poskytovatele. Banky však mají některá kriteria pro klienty nadstavena tak přísně, že mnohým nezbývá nic jiného, než se obrátit na nebankovní sektor. Rychlá nebankovní Smart půjčka je skutečně pro každého. Žádost se podává online, a to bez doložení příjmu. Žádosti se vyplňují ve dvou verzích – do 50 000 Kč a od 50 000 Kč výše. Všechny online žádosti jsou nezávazné, bez poplatků a bez nahlížení do registrů.

Přečtěte si také:  Osobní BB půjčka vyřeší vaše starosti s financemi

Podmínky

Klient musí mít minimálně 18 let. V písemné žádosti uvede svůj souhlas se zpracováním jeho soukromých údajů jako je rodné číslo, adresa pobytu a další. Pošle písemný souhlas s tím, že si pověřený pracovník vytvoří kopii jeho občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti,kterým může být např. cestovní pas nebo řidičský průkaz.

Pro koho je Smart půjčka vhodná

Rychlá Smart půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého, kdo se dostal do náhlé finančně nepříznivé situace a nutně potřebuje získat finanční prostředky. Nebankovní půjčka Smart patří k těm nejlépe zorganizovaným na tuzemském trhu.

Přečtěte si také:  Rychlá půjčka eCredit pro Pražáky

Výhody půjčky

Hlavní výhodou Smart půjčky nejen v Praze je její snadná dostupnost. Stačí vyplnit online žádost z pohodlí vašeho domova. Kontaktní pracovník vám zavolá na vámi uvedené telefonní číslo a dohodnete si další postup. Nezkoumá se registr dlužníků, nepotřebujete doklad o výši příjmu, stačí vám mít pouze dva platné doklady totožnosti. Nebankovní Smart půjčka je rychlá a dostupná. Na tento typ finanční pomoci dosáhne opravdu každý a z tohoto důvodu patří mezi nejoblíbenější na našem trhu.