Credico europe – řešení vaší finanční situace

Na Maltézském náměstí přímo v centru hlavního města Prahy sídlí nebankovní společnost Credico europe, a.s., která poskytuje z vlastních zdrojů úvěry zajištěné nemovitostí širokému spektru klientů.

Proč Credico

Společnost Credico europe je společnost s vlastním kapitálem, která působí v oblasti nebankovního financování, nikoliv pouze prostředník, proto se můžete spolehnout, že se smluvené podmínky skutečně nezmění a vy přesně víte, komu dlužíte. Půjčka od společnosti Credico je zvláště vhodná v případě, že potřebujete konsolidovat či prostě splatit méně výhodné dluhy, vyplatit hrozící exekuce nebo například investovat do finančně náročné rekonstrukce svého bydlení. Skutečné využití peněz je však pouze na vás, neboť úvěr je neúčelový, takž vás po jeho získání nic neomezuje.

Přečtěte si také:  Potřebujete si půjčit rychle v Praze?

Jištění nemovitostí

Půjčky se poskytují jak fyzickým osobám, tak podnikatelům, a to bez nutnosti prokazovat výši a existenci svých příjmů. Veškeré poskytnuté úvěry je však potřeba zajistit nemovitostí, kterou společnost Credico pro své žadatele zdarma ocení. Splatnost půjčky lze dohodnout v rozmezí 4 měsíců až 30 let. Pokud jste ve finanční tísni a hrozí vám exekuce či dražba, poskytne vám Credico také kvalitní právní servis a najde pro vás řešení. V případě vyplácení exekucí společnost sama povede veškerá jednání s exekutorským úřadem až k úplnému vyřízení.

Přečtěte si také:  Finway, a.s. - půjčky ručené nemovitostí

Výhody úvěru od Credico europe

Půjčky a úvěry od společnosti Credico vás nepřekvapí žádnými skrytými poplatky, smluvní podmínky jsou zcela jasné a srozumitelné. Navíc nemusíte prokazovat své příjmy, ocenění nemovitosti provede společnost zdarma, a pokud se vaše finanční situace zlepší, lze půjčku kdykoliv bez sankcí předčasně splatit.