Půjčky Praha nabízí Tommy Stachi

Půjčky pro každého nabízí společnost Tommy Stachi s.r.o, která se specializuje na krátkodobé půjčky a to již od roku 2004. Za tu dobu využilo nabídku společnosti více jak 30 000 spokojených klientů.

Půjčky jsou poskytovány za jasných podmínek. Půjčky jsou poskytovány bez udání účelu, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Během uzavření smlouvy, víte přesnou konečnou částku, kterou zaplatíte. Půjčit si můžete od 5 000 do 100 000 korun se splatností až 24 měsíců. V případě opakované půjčky se doba splácení prodlužuje až na 30 měsíců.

Víte, že … půjčky Praha od Tommy Stachi jsou dostupné ihned bez registru.

Půjčky Praha bez registru

Vlastnosti osobní půjčky bez nahlížení do registru dlužníků

  • půjčka je vyplácena v hotovosti na pobočce nebo zaslána na bankovní účet
  • splatnost maximálně 24 měsíců, při opakované půjčce až 30 měsíců
  • při výši úvěru do 100 000 Kč není nutné zajištění
  • půjčka je vhodná pro zaměstnance, živnostníky a seniory
Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky Praha bez doložení příjmu

Vytvořené podmínky společnosti Tommy Stachi s.r.o. nabízí kvalitní služby, které jsou založeny na přání zákazníků. Vyřízení půjčky je velmi snadné a především rychlé. Při žádosti se veškerá pozornost soustředí na současný stav. Nikdo se nezajímá o vaši historii půjček či zápis v registru dlužníků. Vše záleží pouze na tom, zda jste schopni splácet nyní.

Navštivte klientské centrum

Jako jedni z mála poskytovatelů nebankovních půjček nabízí Tommy Stachi s.r.o klientský přístup. Své závazky a poskytování půjčky Praha nabízí přímo na své pobočce v hlavním městě České republiky. Zde se můžete předem na vše zeptat, získat individuální posouzení vaší situace a nastavit si tak optimální půjčku, výšku splácení a dobu splácení.

Jak zažádat o snadnou půjčku?

Rychlé půjčky Praha jsou velmi přístupné pro všechny. Vše je podřízeno jednoduchému přístupu. Nemusíte bát zbytečného byrokratického schvalování. Pro získání půjčky Praha stačí podat on-line žádost a vyplnit formulář. Po obdržení vaší žádosti vás bude kontaktovat pracovník zákaznického centra.

Přečtěte si také:  Půjčky Praha bez příjmu a bez registru

Předtím než vyplníte formulář s žádostí o půjčku si připravte náležité dokumenty. Pro zaměstnance je potřeba dva doklady totožnosti a výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc. V případě, že jste živnostník je také zapotřebí dva doklady totožnosti a k tomu živnostenský list, vydané faktury za poslední měsíc a výpis z účtu za poslední měsíc. Pro seniory jsou podmínky podobné. I zde stačí pouze dva doklady totožnosti a doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc.

Jestliže disponujete nutnými podklady k žádosti o půjčku, jednoduše si vyberete vaší kategorii, kde následně vyplníte formulář o půjčku. Poté vás bude kontaktovat pracovník pobočky, kde si domluvíte další detaily a podrobné informace o půjčce. Během jednoho dne máte peníze v hotovosti na ruku nebo na svém bankovním účtu.

Půjčka Tommy Stachi
Půjčka ihned na ruku od Tommy Stachi