Úvěr bez doložení příjmu

Potřebujete peníze a nemůžete doložit svoje příjmy? Hledáte úvěr bez doložení příjmu? Možná jste živnostník nebo OSVČ a nesplňujete podmínky banky na schválení půjčky. Nebo jste momentálně ve zkušební době, nebo dokonce úplně bez práce a máte jen podporu v nezaměstnanosti nebo pobíráte sociální dávky. Možná jste důchodce, student nebo žena na MD. Nebo jste pracující, ale vaše průměrná čistá mzda je velmi nízká. A přesto si chcete půjčit peníze. Pak je tady pro vás úvěr bez doložení příjmu.

Podmínky úvěr bez doložení příjmu

I když nemůžete předložit potvrzení o příjmech, my vám půjčíme. Nabízíme úvěr bez doložení příjmů. Půjčíme vám od 10000 Kč až do 150000 Kč. Takovou nabídku jinde nenajdete.

Přečtěte si také:  Výhodné úvěry pro všechny Kutná Hora

Peníze si může půjčit od jednoho týdne až na 12 měsíců.

Co potřebujete k vyřízení tohoto úvěru?

Minimální věk 21 roků. Musíte být občanem ČR nebo EU a mít na území ČR povolený dlouhodobý pobyt. Je nutné předložit dva doklady totožnosti, doklad k ověření adresy, výpis z bankovního účtu.

Při schválení půjčky požadujeme podpis směnky, která následně slouží jako záruka za půjčku. Splátky je možné provádět pravidelnými měsíčními splátkami, nebo u krátkodobých úvěrů je možné domluvit jednorázové uhrazení celé půjčky i s úroky na konci doby splatnosti.

Přečtěte si také:  Finway, a.s. - půjčky ručené nemovitostí

Pro získání půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech. Nenahlížíme ani do registrů. Neplatíte žádné poplatky. Pouze úroky.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.