Úvěr bez doložení příjmu

Potřebujete peníze a nemůžete doložit svoje příjmy? Hledáte úvěr bez doložení příjmu? Možná jste živnostník nebo OSVČ a nesplňujete podmínky banky na schválení půjčky. Nebo jste momentálně ve zkušební době, nebo dokonce úplně bez práce a máte jen podporu v nezaměstnanosti nebo pobíráte sociální dávky. Možná jste důchodce, student nebo žena na MD. Nebo jste pracující, ale vaše průměrná čistá mzda je velmi nízká. A přesto si chcete půjčit peníze. Pak je tady pro vás úvěr bez doložení příjmu.

Přečtěte si také:  Půjčky Praha bez registrů a poplatků

Podmínky úvěr bez doložení příjmu

I když nemůžete předložit potvrzení o příjmech, my vám půjčíme. Nabízíme úvěr bez doložení příjmů. Půjčíme vám od 10000 Kč až do 150000 Kč. Takovou nabídku jinde nenajdete.

Peníze si může půjčit od jednoho týdne až na 12 měsíců.

Co potřebujete k vyřízení tohoto úvěru?

Minimální věk 21 roků. Musíte být občanem ČR nebo EU a mít na území ČR povolený dlouhodobý pobyt. Je nutné předložit dva doklady totožnosti, doklad k ověření adresy, výpis z bankovního účtu.

Při schválení půjčky požadujeme podpis směnky, která následně slouží jako záruka za půjčku. Splátky je možné provádět pravidelnými měsíčními splátkami, nebo u krátkodobých úvěrů je možné domluvit jednorázové uhrazení celé půjčky i s úroky na konci doby splatnosti.

Přečtěte si také:  Finspace, s.r.o. - možnost získat rychlou půjčku nejen pro obyvatele Prahy

Pro získání půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech. Nenahlížíme ani do registrů. Neplatíte žádné poplatky. Pouze úroky.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.