Půjčka od soukromé osoby

Dobrý den, rád bych všem lidem v nouzi nabídl svoji pomoc. Nabízím půjčku od soukromé osoby. Moje půjčka od soukromé osoby má na rozdíl od běžných nabídek výhodu v individuálním přístupu. Jsem soukromý investor a poskytuji svoje vlastní finanční prostředky. Půjčuji převážně menší částky. Obvyklá výše půjčky je v rozmezí 25000 – 75000 Kč. V individuálních případech ale mohu poskytnout i nižší nebo vyšší sumu. Záleží na tom, kolik přesně potřebujte a na jakých zárukách se domluvíme.

Půjčka od soukromé osoby vám může pomoci vyřešit vaše problémy. Půjčky poskytuji již delší dobu a pomohl jsem již několika stovkám lidí, kteří byli v nouzi, potřebovali si půjčit peníze a jinde neměli šanci získat úvěr.

Přečtěte si také:  Půjčky Praha nabízí Tommy Stachi

Nabízím rozumné úroky. Moje půjčka na směnku není žádná lichvářská půjčka, jako jsou některé nabídky typu Ferratum nebo Kouzelná půjčka, kde máte RPSN i několik tisíc procent nic takového. Požaduji rozumně vysoký úrok. Ten je sice vyšší než kolik by po vás chtěli v bance, ale určitě to je méně než chtějí jinde. Průměrný úrok se u mé soukromé půjčky pohybuje v rozmezí 25 – 50%, podle výše úvěru a délce splatnosti.

Nepožaduji po vás zástavu nemovitosti, ani ručitele. Určitě ale bude dobré, pokud budete schopni předložit nějaké záruky vrácení půjčené částky – třeba pokud jste zaměstnaní nebo máte nějaký pravidelný příjem nebo nějakou jinou záruku.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Pokud máte zájem využít moje služby, tak neváhejte a kontaktuje mne. Moje půjčka od soukromé osoby je vám plně k dispozici.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.