Jak si půjčit peníze, když jste bez práce?

Před několika týdny jsem řešil to, co zažilo asi mnoho lidi. Jsem momentálně bez práce a nemám moc peněz. To, co jsem měl ušetřeno na účtu v bance, jsem už utratil a co teď dál? Chtěl jsem si půjčit někde nějaké peníze.

Jako první mě napadlo zajít do banky. Tam mi ale nic půjčit nechtěli. Rovnou jsem řekl, že jsem bez práce, ale že bych měl mít nové místo během pár dní. I tak mi ale nic půjčit nechtěli. A to tam už mám účet skoro 5 let a za tu dobu ze mě vytahali hodně peněz na poplatcích a nikdy jsem jim nic nedlužil.

Tak jsem začal hledat nějakou jinou půjčku na internetu. Řeknu vám, je to hodně složité. Když hledáte půjčku bez příjmu (pro nezaměstnané), tak buď narazíte jenom na nějaké bláboly, nebo jsou to půjčky, kde musíte ručit nemovitostí. Nic takového mě nezajímalo.

Přečtěte si také:  Půjčky Praha bez dokládání příjmů

Nakonec jsem našel několik firem, které ale nabízí jen malé půjčky. Jednalo se o Ferratum, RealMoney a Via SMS. Požádal jsem si o peníze u všech 3 společností. Celkem jsem si nakonec půjčil 7000 Kč (resp. 6900, protože Real Money si strhlo 100 Kč z toho, co mi vyplatili). Celkem ale budu muset vracet 7800 Kč. Půjčky mě tak budou stát 900 Kč. Jednu půjčku mám jen na 15 dní (Ferratum), druhou na 21 dní (Real Money) a třetí na 30 dní (Via SMS)

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky Praha bez doložení příjmu

Asi nejlepší půjčka z těchto tří nabídek je půjčka VIA SMS. Půjčují peníze i lidem bez zaměstnání (jako jsem já, bez příjmu). Navíc neupotřebujete žádné doklady. Vše jsem vyřídil jen po internetu. Jediné co jsem musel udělat, bylo poslat 1 Kč, aby si ověřili můj bankovní účet). Navíc mi VIA SMS půjčilo nejvyšší částku (3000 Kč) a dokonce nyní mají nějakou akci, kdy za půjčku nic neplatíte, vracet budu jenom 3000 Kč.