Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčky Benešov: Rozjíždím svoji novou firmu a pomohla by mi rada, jaká půjčka pro začínající podnikatele se vyplatí a jestli je lepší žádat o úvěr v bance nebo jestli jsou i jiné možnosti, kde by se dala získat půjčka pro začínající podnikatele.

Společně s mým společníkem jsme se pustili do podnikání. Obchodujeme přes internet a docela se nám daří. Potřebujeme ale získat další peníze, především na nákup dalších zásob pro náš obchod a také investovat do propagace. Zvažujeme několik různých způsobů jak získat peníze. Zatím jsme vše financovali ze zisku nebo z vlastních peněz, ale potřebujeme výrazněji investovat do propagace a tak by se nám hodila nějaké půjčka pro začínající podnikatele.  Máte někdo nějaký tip kam se v takovém případě obrátit nebo jaké řešení je ideální?

Přečtěte si také:  Konsolidace půjček bez registru

Pokud by snad měl někdo zájem investovat do naší firmy nebo je nám schopný poradit jak řešit financování a kde se dá získat výhodná půjčka pro začínající podnikatel, tak mi určitě dejte vědět a můžeme se pobavit detailněji o našem podnikání a záměrech.

Petr Svoloč, Benešov (Praha)

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.