Okamžitá krátkodobá půjčka peníze na ruku Praha

Okamžitá krátkodobá půjčka a peníze na ruku Praha je poskytována ze soukromých zdrojů od soukromých osob a investorů. Půjčka je uzavírána na směnku nebo na dlužní úpis. Maximální doba splatnosti je jeden až tři měsíce. Ve výjimečných případech je možná i delší doba, v takovém případě ale musí být okamžitá půjčka zajištěna zástavou nemovitosti nebo jiného movitého majetku (auto, šperky, či jiné cennosti)

Peníze dostanete na ruku ihned při podpisu. Nabídka je určena pro všechny z lokality Praha a okolí. Vzhledem k nutnosti osobního setkání a omezenému množství našich pracovníků nejsme schopni uspokojit žadatele z jiných měst než Praha. Nabídka není časově omezena, okamžitá krátkodobá půjčka vám může být poskytnuta kdykoliv, stačí se obrátit na některého z našich pracovníků nebo finančních zástupců, kteří se s vámi spojí a dojednají všechny potřebné náležitosti. Nabízíme jistotu a spolehlivost. Neplatíte nic předem.

Přečtěte si také:  Finway, a.s. - půjčky ručené nemovitostí

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.